Přejít na obsah

Casio GD 100


kilosunky

Doporučené příspěvky

Zdravim. Odhodlavam sa kupit si nejake tie digitalky, no stale tapam. Nasiel som G-shocky Casio GD100-1B, a tak by ma zaujimalo, ci s tymto modelom tu mate niekto skusenosti. Plus este asi blby dotaz, ako sa chova tento inverzny displej na slnku - je to dobre citatelne??

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inverzní displej jde číst právě skoro jenom za dobrého světla=na slunku. Takže frajeřinka dobrá ke všemu, jenom né ke zjištění, kolik je hodin. Já naopak bych se klidně raději přikláněl k osvětlení ledkama, protože mám pocit, že svítí víc(ty nové v géčkách) než dnešní iluminátory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám zkušenost t tímto knkrétním modelem, ale obecně bych nedoporučoval kombinaci led světla a inverzního displaye. Ten bych nedoporučoval vůbec, ale když už tak výhradně s illuminatorem.

 

vono právě tahle verze moc hezky svítí - http://www.pbase.com/drwongmc/image/130791382 , ale jinak ta čitelnost je špatná. mě by hrozně nebavilo furt luštit, co tam je. když už GD100, tak asi základní variantu. akorát by mi vadilo, že nemá opakovaný timer, což je pakárna, když GA100 ho má..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V obchodě jsem viděl GD-100MS-1 a je to moc fajn, jde to dobře přečíst a líbilo se mi to(teda tak, ze všech GD100 se mi nejméně nelíbily)Posted Image

Edit: nevím jak u jiných lidí, ale tohle pouzdro(stejné s GA100) mi trhalo chlupy šroubkama dýnka, to mi žádné jiné géčka nedělaly.

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V obchodě jsem viděl GD-100MS-1 a je to moc fajn, jde to dobře přečíst a líbilo se mi to(teda tak, ze všech GD100 se mi nejméně nelíbily)Posted Image

Edit: nevím jak u jiných lidí, ale tohle pouzdro(stejné s GA100) mi trhalo chlupy šroubkama dýnka, to mi žádné jiné géčka nedělaly.

 

 

Depilátor a hodinky 2v1 - no nekup to Posted Image

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za odpovede, vyskusal som si ich v predajni a su na mna neskutocne velke... Tak som ich pustil z hlavy a hladal nieco ine. Nasiel som ine Casia AE 2000W-1A Este som ich nemal na ruke, tak uvidim ako budu sediet, ale chcem sa opytat na skusenosti - mate s nimi niekto nejake? Podla parametrov sa mi zdaju za tu cenu dost slusne... Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za odpovede, vyskusal som si ich v predajni a su na mna neskutocne velke... Tak som ich pustil z hlavy a hladal nieco ine. Nasiel som ine Casia AE 2000W-1A Este som ich nemal na ruke, tak uvidim ako budu sediet, ale chcem sa opytat na skusenosti - mate s nimi niekto nejake? Podla parametrov sa mi zdaju za tu cenu dost slusne... Dakujem

 

no nevím toto už není G řada,cena podezřele moc nízká,nešel bych do nich vypadaj moc low

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Chlapi, rozmyslam nad tymi GD100-1B, mate ich niekto ? Ake mate s nimi skusenosti ? Da sa skutocne nastavit autolight ? Pretoze to v popiskoch ku hodinkam vidim,ale na ziadnom preview videu to neukazuju ani v nastaveniach... Dik za kazdu radu :)

 

autolight samozřejmě mají.

pomalu se chystám koupit GD100, ale s normálním displejem. nad tím negativním jsem taky přemýšlel, ale přecejen dám přednost lepší čitelnosti před líbivějším vzhledem.

je to sranda, rukama mi prošlo už pár různých g-shocků a tyhle mi od začátku přišly úplně hnusný...ale postupem času jim přicházím na chuť. zajímavý je, že se dělaj v tolika barevných variantách, přitom na nich v podstatě nic není. zkrátka jednoduchej velkej koláč na ruce :). ještě jsem myslel na GA100, ale čistý digi budou lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lub tie GA sa mi tiez velmi nepacia, ale GD su fajn... Tiez som pokukoval najskor uplne po inych, ale ked som videl tieto nazivo, tak si ma ziskali :D tvarom puzdra, a celkovo tym stealth vzhladom (1B). Najprv som chcel Mudman, lebo ich budem pouzivat aj na airsoft a tak, myslite, ze tieto su tiez dost odolne voci trosku extremnejsiemu zaobchadzaniu ? DIKY !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a já musím něco říct! (Watsone, nepij už tu liquéérééé....)

 

Zapropaguji Pathfingery. Se mi líbějí víc a víc. Krom toho opasu ale to je můj problém.

 

Bez těch oranžovejch čudlíků. Dostalo mne, a možná by stálo za to k tomu u kterýchkoliv digek přihlédnout, že čas lze odečíst z dost ostrého úhlu. Srovnávám s GWM5600, velký rozdíl. Oproti Risemanům a spol mají vzhledově menší čudly po stranách a hlavně senzor. Nejsou to géčka, to je fakt, ale jsou dělané na turistiku, což by mohlo odolností stačit. V základu mají ten adaptér na řemínky. Je více druhů cenově, funkčně různých, ty moje PAG240 mi přijdou optimum cena/účel/efekt. Jako výškoměr bych je ale nebral, jak jsem to vyzkusil během svátků, vylezeš na kopec, slezeš, vylezeš, slezeš, vylezeš a až se na JIPce probereš, zjistíš, že máš tři různé hodnoty... rozdíl +-7 m. U mne to nehraje roli ale někomu by možná vadilo. Barometr vyhovuje vč. prťavoučkého grafu, je to akorát pro přehled, resp. aktuální vývoj, o což asi jde. Tedy alespoň mně.

 

Až do mne nějaký hodný a laskavý digitálista zainvestuje resinový řemínek, budou dokonalé...;)

 

IMHO, nejvíc ve mně evokují ty Seika 5 sport ve tvaru motorového pístu, tohle vypadá jak enduro pneumatika :D Střízlivá pneumatika :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapropaguji Pathfingery. Se mi líbějí víc a víc.

 

to už jsou takový foňavky :), hledám něco jednoduchýho a bytelnýho. alti baro casia jsem měl dvoje a připadá mi, že je to spíš taková hračka.

 

pěkná podrobná recenze na ty GD100:

http://www.youtube.com/watch?v=_ezhmTxDcIg&feature=related

+

http://www.youtube.com/watch?v=CUtAo2-ZUf0&feature=related.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Ahoj,prosím poradil by mi někdo jak zrušit pípnutí po každé hodině?Koupil jsem si casio GD-100,doma jsem zjistil že tam není návod.Prodejce se vymlouvá že pokud tam nebyl tak tam nebyl danej od dovozce,dovozce mě přeposlal na prodejce....Víte někdo kde by se dal stáhnot nebo okopčit návod? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde výpis z návodu v AJ /celá návod mám též, ale díky velikosti 2,3 MB jej sem nelze nahrát/, pípání v celou hodinu se vypíná v alarm modu za pomoci tlačítek D a A, viz obr.

 

 

 

 

post-15103-0-29768800-1409738106_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Benne: můžu se zeptat, kdes je kupoval? Takový přístup prodejce (pokud se tedy jedná o oficiální prodej) mě vždycky dokáže spolehlivě nas... Návod (český) tam prostě být musí a zodpovědný je za to koncový článek, tj. prodejce. Nechápu, jak si to vůbec může dovolit a ještě dělat mrtvého brouka a odkazovat tě na dovozce (i kdyby to tak bylo a dovozce návody skutečně nedodal). Sorry za OT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už se to tu x-krát řešilo, dovozce FAST prostě v rámci cost-cuttingu odmítá nechat přeložit návody k veškerému zboží, které dodává do CZ/SK/HU a PL. Samozřejmě, richtig to moc není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...