Přejít na obsah

Certina DS First


Vit

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Vážně super fotky nádherných hodinek. A za ty peníze, co jsi zmiňoval by byl zločin je v tom obchodě nechat :thumbsup_anim:

 

Jinak se přidávám do klubu promočních Certin, u mě to jsou DS Podia (quartz). Mám je už přes 5 let a pořád jsem z nich nadšený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážně super fotky nádherných hodinek. A za ty peníze, co jsi zmiňoval by byl zločin je v tom obchodě nechat :thumbsup_anim:

 

Jinak se přidávám do klubu promočních Certin, u mě to jsou DS Podia (quartz). Mám je už přes 5 let a pořád jsem z nich nadšený.

 

Díky pane kolego.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ja vas nesnasim! Nejdriv si jako prohlidnu fotky a reknu si "sakra to jsou hezky hodinky, ty chci!", a pak si prectu, ze uz se neprodavaj... Nejaky napad na hodinky podobneho designu za nejakou ne uplne vrazednou (cti podobnou) cenu? At tu nedelam bordel, klidne mi to piste po sz :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, co to je perlon?

Nevim, jestli se vam do toho muzu michat, ale perlon je typ remene. Mrkni do meho vlakna k Bambinum. Zrovna jsem jich par poridil. Je celkem prijemnej na noseni, ale je to spis vikendova/prazdninova zalezitost, ke kosili se mi to moc nehodi.

 

Jinak ty fotky jsou zase paradni! :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, jestli se vam do toho muzu michat, ale perlon je typ remene. Mrkni do meho vlakna k Bambinum. Zrovna jsem jich par poridil. Je celkem prijemnej na noseni, ale je to spis vikendova/prazdninova zalezitost, ke kosili se mi to moc nehodi.

 

Jinak ty fotky jsou zase paradni! :notworthy:

 

Děkuju za pochvalu i poučení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, jestli se vam do toho muzu michat, ale perlon je typ remene. Mrkni do meho vlakna k Bambinum. Zrovna jsem jich par poridil. Je celkem prijemnej na noseni, ale je to spis vikendova/prazdninova zalezitost, ke kosili se mi to moc nehodi.

 

Jinak ty fotky jsou zase paradni! :notworthy:

Zrovna jsem si zkopíroval odkaz na Tvé vlákno, že ho sem dám jako příklad ať neodkazuju na fotky mimo fórum :lol2:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas to pekny Vite, tyto Certina jsou bozi. Hold, mas vkus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...