Přejít na obsah

Certina DS First


Vit

Doporučené příspěvky

Nova guma na leto? Ta luneta je vazne genialni! Ty vystouple indexy z toho delaji neskutecne hodinky. Jen by me zajimalo, nedrzi se u toho bordel? Da se to lehce vycistit treba jemnym zubnim kartackem nebo podobne?

 

Oplachuju je normálně pod vodou, nepoužívám žádné pomůcky. Nic se v tom nedrží.

Byly to moje první "lepší" hodinky a první dva roky jsem je nosil denně a ani v té době jsem k údržbě nic nepotřeboval.

 

Ta luneta je jak u Blancpain FF

 

To asi ne, myslíš spíš Rolex Yachtmaster.

Naštěstí je číselník mých Certin odlišný, takže se za ně nestydím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim tenhle model...

 

Díky za rozšíření obzorů Dane, FF jsem dosud znal pouze v provedení s černou lunetou.

 

To cislovani na lunete je moc nahusto. Na tech Certinach to je elegantnejsi...

 

Také si to myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po měsících...

Musim napsat, ze toto je fakt asi nej Certina. Tve fotky jsou mega paradni!! Skoda, ze uz je nedelaji.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, ale jsem ted hodinkove spokojeny a vyrovnany, vlastne mam plno, neuvazuji o dalsim prirustku. Jen pak jeste vyhledove 1 kousek jako finale, na ten ale budu jeste dlouho setrit. Nemam kam spechat :) .

 

Edit: vzhledem k tomu, ze sve kousky neprodavam ( vybiram je vzdy dlouho a posuzuji +- ), taky podminka je nove hodinky.

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vite, tvoje fotky jsou naprosto skvele.

Vzdycky jsem si rikal, ze az na ne nekdy narazim, tak po nich sahnu. Ted tu jsou na Chrono24 a ja nejak nevim. Ten borec je zrovna pekne nenafotil a skoro 600usd je pomerne dost penez. Tak jsem na vazkach, ale velice pravdepodobne si to necham ujit. Asi toho ale budu litovat. Kazdopadne diky moc za ten link.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...