Přejít na obsah

kam investovať???


Doporučené příspěvky

Ja kupuji akcie pres FIO. Jsou i levnejsi zahranicni brokeri, ale FIO je pod dohledem CNB a do myslim 20k? je zajistena proti padu brokera.

 

Hlavni je pri investovani do akcii nespekulovat. V zasede je nutne vedet co a proc delam (pokud je duvod koupe nejake akci, ze mi ji poradila moje holicka, tak to asi to same jako dat na rady ruznych analytiku, kteri radi kupovat to, co potrebuji prodat). Nemyslet si, ze jsem chytrejsi nez ostatni a nebyt chamtivy. Pak se daji vydelat opravdu solidni penize. Moje vlastni zkusenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bych mohl místní vážený osazenstvo požádat o radu, kde - pokud vůbec - pořizujete sobě investiční zlato a stříbro?

Seznal jsem, že se důchodu buď nedožiju, nebo mi ho nikdo nebude platit, ergo kladívko si na sebe našetřim sám.

Pokud se s tím nechcete šířit extra veřejně, tak klidně do SZ.

 

Máš SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za tipy i zprávy, nějak si to uspořádám.

Akciím, papírkům a tadytěm věcem nevěřím, proto se chci polehoučku soustředit na něco, co funguje už pár tisíc let, tedy do drahejch kovů.

Každej měsíc pár uncí stříbra nebo kousek zlata místo přelejvání číslíček z běžnýho účtu na spořící účet mi přijde... no, prostě skutečnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za tipy i zprávy, nějak si to uspořádám.

Akciím, papírkům a tadytěm věcem nevěřím, proto se chci polehoučku soustředit na něco, co funguje už pár tisíc let, tedy do drahejch kovů.

Každej měsíc pár uncí stříbra nebo kousek zlata místo přelejvání číslíček z běžnýho účtu na spořící účet mi přijde... no, prostě skutečnější.

Podle mne určitou jistotu nabízejí nemovitosti. Na rozdíl od zlata s nějakou tou časovou investicí můžou i vydělávat :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to furt nedokazu pochopit. sme tu hodinkari, kazdej vidi, jak dou PAMy, RLX furt nahoru a kdyz prijde rec na investice, padaj tu hesla zlato, stribro, akcie, obligace, fondy... chapu diverzifikaci portfolia, aji zidovsky pravidlo tri tretin, ale stejne.. vemte si trebas cyrilovy PAMy bronze, to je penzijni fond jak vino.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...