Přejít na obsah

kam investovať???


Doporučené příspěvky

Obecně se říká že Green Deal je mrtvá věc. Předpovídat technologie do budoucna je složité, všichni si mysleli na začátku roku 2021, že Lithium bude náramně vhodná věc pro investice, najednou se zjistilo, že Li-Ion baterie budoucnost moc nemají a hned to zase spadlo, taková lehká tulipánová horečka.

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady žije tisíce Rusů, kteří sem tahají nejen peníze, ale i zlato, diamanty atd. Někteří se zalekli a převáděli rubly na dolary, jiný to udělali obráceně. Až tak dopodrobna jsem se o to nezajímal, známý se jen o tom zmínil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by mě právě zajímalo, jak na tom mohl někdo vydělat velké peníze, když se Rubl nedá oficiálně obchodovat a reálný kurz na ulici u vekslaků je na hony vzdáleny oficiálnímu vyhlašenemu kurzu (za ten ho nikdo nekoupí, pokud budeš chtít Rubl prodat). Takže spíš jedna z “urban legend”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ber to v klidu. Josef se po dlouhy dobe vratil na forum a dohani resty. V kazdym tematu je odbornik a svuj nazor fanaticky obhajuje. Diskutovat s nim smysl nema, nebot on ma prece vzdy pravdu... Pouzij ignorelist a mas to vyresene. ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
před 6 minutami, kuko napsal:

To teda je

IMG_20191015_201822.jpg

IMG_20191015_201816.jpg

IMG_20191015_201239.jpg

IMG_20191015_201849.jpg

Taky jedu jen Jordany a Dunky. 

před 5 minutami, vojta1 napsal:

Hele ja myslim, ze by Ti @Josef01mohl poradit 😃

Ty krabice se pak daji nacpat rublama. 

I ty Brute! :D

Ale je pravda, že Josef by o tom něco vědět mohl.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, azeppelin napsal:

Jedete tu někdo v teniskách? Chci se utvrdit, že je to zlatej důl.

Teď jsem o tom poslouchal nějaký podcast.... když víš jak na to tak asi jo...

 

Upraveno uživatelem Kotlick
První milion na teniskách
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@KotlickTvl, tos fakt dal až do konce? Chudaci deti. Ale mozna ma potencial udelat nejaky cesky marketplace, jakmile to ted ty deti nakoupej tak to tam pak muzou "vyhodne prodat" az ten fame opadne. :D

Jinak tohle je super knizka, kdo nezna, https://www.amazon.com/Shoe-Dog-Memoir-Creator-Nike-ebook/dp/B0176M1A44

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 54 minutami, zceyee napsal:

@KotlickTvl, tos fakt dal až do konce? Chudaci deti. Ale mozna ma potencial udelat nejaky cesky marketplace, jakmile to ted ty deti nakoupej tak to tam pak muzou "vyhodne prodat" az ten fame opadne. :D

Jinak tohle je super knizka, kdo nezna, https://www.amazon.com/Shoe-Dog-Memoir-Creator-Nike-ebook/dp/B0176M1A44

Jo uplně v pohodě, poslouchám to jen audio, přes podcast app. Ale vím kam míříš, taky jsem na to už starej, do teď jsem jen věděl, že jsou nějaké limitky tenisek a že je okolo toho nějaký hype. Vzdáleně to souvisí s tím co mě živí. 

Nicméně já ty mladé lidi poslouchám většinou rád, pokud je za tím zajímavý nebo úspěšný příběh. Je to jiný pohled na svět a rozšiřuje to obzory. Navíc zrovna těmto 3 klukům není co vytknout, začali pracovat/obchodovat jako velmi mladí, uživí je to. Co víc chtít?? Víc takových.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Kotlick napsal:

 

Me tam proste chybi nadhled, kouknul jsem na cast a pletl si tam zakladni pojmy jestli jsem mu rozumel dobre. Kdyz je to bavi tak super, ale on tam rika "kdyz tohle koupis, tak na tom udelas do roka 100%", to je proste klasicky .. rekneme .. hodne omezeny pohled na vec. :) A takovych veci je tam spoustu. Take rad posloucham nebo ctu story od lidi co neceho dosahli a jak to udelali. Doporucit muzu treba youtube chan "ycombinator", dal samozrejme podcasty od Timothy Ferriss.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@zceyee jsou to mladí kluci, mluví jazykem své generace, nehledají obezličky. Neříkám, že jdu zítra kupovat tenisky, ale pro vhled do tématu mi to přišlo super

@azeppelin jestli to bylo na mě, tak neříkám, že je to "umírající hype". Ani nevím jestli ten hype bude pokračovat do budoucna, protože se tím nehodlám zabývat. Jen jsem si to poslechl, dozvěděl jsem se něco víc k tomu co jsem okrajově zaslechl jinde. Jo a taky teď můžu machrovat před náctiletým synovcem, že nejsem boomer 😆

Hodně sjíždím podcasty všeho druhu, protože mám čas poslouchat při práci na baráku. Nemusím souhlasit se vším co kde slyším, ale poslouchám i rozhovory s lidma o kterých si nemyslím nic dobrého (Klaus, Paroubek např.) protože platí: "Přátele drž si u těla, nepřátele ještě blíž."😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že to je teprve začátek krize, ekonomové tvrdí, že takový trh ještě neviděli, teď se jen čeká, kdy velké fondy prodají vyhajpované akcie a pak nastane volný pád. Netflix už od prosince předvádí, jak to bude zhruba vypadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...