Přejít na obsah

kam investovať???


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Cetli jste tohle? 

https://www.seznamzpravy.cz/diskuze/ekonomika-finance-nomura-strasi-menovou-krizi-v-cesku-jak-to-bude-doopravdy-219916

Diskuzi rozhodne nechci precenovat, ale zive si pamatuju, jak babicka brecela pri vypraveni o menove reforme a kladla mi na srdce, at jsem na tohle vsechno pripravenej. 

Jak by to v realu vypadalo, kdyby se skrtla jedna nula u uspor? Skrtlo by se to i u hypoteky? 

A co radite? Ja se porad nerozhoupal k investicim do S&P500, ale pri menove nezajistenem prubeznem investovani by to mohla byt vhodna diverzifikace vs sporeni v CZK...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejdříve přijde krize a pak možná reforma. 
ač se mě to týká jen okrajově, tak bych úspory převedl do eur (v případě krachu koruny). Dolar a frank mi už přijdou moc nahoře. I když v rámci diverzifikace, proč ne. Nákup akcí taky, ale pouze částečně, neb musíš na to mít koule, abys do toho vrazil celé úspory

ale upřímně si myslím, že jsem od pádu koruny (a runu na ní) ještě daleko. I když nepopírám, že trend do průseru to má dost zřetelnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Ajaj napsal:

Gold je jen pro nás panikáře, co budou jen v pantoflích, nabitou kabelou a zlatejma svitkama po kapsách utíkat před ku..dama od Sibiře

Ja uz si poridil i kufrik na hodinky, at to mam vsechno po kupe 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, uff napsal:

Cetli jste tohle? 

https://www.seznamzpravy.cz/diskuze/ekonomika-finance-nomura-strasi-menovou-krizi-v-cesku-jak-to-bude-doopravdy-219916

Diskuzi rozhodne nechci precenovat, ale zive si pamatuju, jak babicka brecela pri vypraveni o menove reforme a kladla mi na srdce, at jsem na tohle vsechno pripravenej. 

Jak by to v realu vypadalo, kdyby se skrtla jedna nula u uspor? Skrtlo by se to i u hypoteky? 

A co radite? Ja se porad nerozhoupal k investicim do S&P500, ale pri menove nezajistenem prubeznem investovani by to mohla byt vhodna diverzifikace vs sporeni v CZK...

 

Škrtlo by se to všude, i u hypo. A nejlepší obrana, je mít jen pohotovostní zásobu CZK, zbytek jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 11/24/2022 at 8:26 AM, Prochy68 said:

Nebo gold, echt gold 😅

image.png.20aafcbdd10ec63e9954423e393f290f.png

S kufrom plnym zlatych tehal sa tazko uteka 😆. Lepsie su diamanty 😉

Treba diverzifikovat, akcie, diamanty, hodinky, crypto, kabelky, ... (aspon jednu, aby si to vsetko mal v com odniest, a ked uz, tak investicnu 😆)

Upraveno uživatelem bluman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho vyplývá, že boháči po krizi pak budou ti; kterým investoři zaplatili akciema, diamantama, hodinkama, kryptem a kabelkama za brambory; a za to, že je naučí zatopit v kamnech. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...