Přejít na obsah

kam investovať???


Doporučené příspěvky

před 44 minutami, Muffik napsal:

To nevím, prodávám jak jsem nakoupil.

Thank you for contacting BlackRock,..........

Unfortunately, we do not produce KID/KIID documents for any U.S. domiciled CEFs/ETFs and we apologize for any inconvenience this might present. At this time, there is no plan to have U.S. domiciled products produce those documents. While we understand this may impede your ability to purchase those specific funds, we encourage you to visit our products offered outside the U.S. and hopefully locate a similar product to the ones you have an interest in.

Due to a recent influx of KIID document requests, we will re-escalate and re-evaluate this internally to see what can be done to accommodate client requests.

Myslím že "U.S. domiciled" bude ten klíč... Já mám irské "EU" verze ETF. Americká ETF koupit nejdou už delší čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, sauce napsal:

A co třeba iShares IE00B5BMR087? KID v češtině a myslím, že na Xetře je zdarma... 

 

ta je na pravidelné měsíční přikupování trochu dražší

koukám ale, že je na Degiro k mání taky LU0496786657 - Lyxor S&P 500 UCITS ETF - Dist (USD)

něco proti ní?

 

Upraveno uživatelem Muffik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

1) Na stránkách toho Phoenix se člověk nic nedozví, jen klasický klišé o ti tom jak jsou důvěryhodní a dynamicti
2) Srovnej si graf vývoje ceny zlata VS inflace VS třeba S&P500
3) Pokud už teda mermomoci někdo chce zlato, ať si ho koupí fyzicky. Digital je spekulace na cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...