Jump to content

kam investovať???

enslow
 Share

Recommended Posts

Proc by mela byt recese? :) vsechny staty davaji do ekonomiky obrovske mnozstvi penez, firmy maji zakazky, lidi maji prachy a investuji (casto do nesmyslu) a ze vseho se nakonec nejakym zpusobem plati dane…Je tu par sektoru na pokraji sil (hotely ve velkych mestech, castecne turisticky prumysl a zabava), ale celkove to slape. 

můžeš začít rébusem, který automobilky přežijí. A do těch to teď nasypat. Protože to bude buď UP nebo DEAD. Dle mého názoru…v horizontu 5-10let

• 3 weeks later...

Měl bych jeden dotaz a zeptám se velmi neodborně.
Dividendy v aplikaci Fio-Broker se zapisují do volných prostředků a nebo to funguje ještě jinak?

Děkuji za odpověď 

Zajímají mně právě ony firmy ČEZ a O2.
To jsem přesně potřeboval vědět.
Jestli mas cez a o2, mel by ti prijit dopis ze sporky. Teda mne aspon prisel, jestli to zavisi na typu uctu u Fia netusim.

Do O2 bych urcite neinvestoval. PPF bude O2 stahovat z burzy. CEZ je ted priserne drahy - ale jinak pres FIO jdou nakoupit. 
Cez bych nezavrhoval ani pri techto cenach, dlouhodobe podle me jeste poroste, ja drzim a dneska jsem jeste neco prikupoval. Ale pravda je, ze nakupku mam dost pod soucasnou cenou. O2 jsem se zbavil nekdy po divi, to uz nema cenu drzet.

O2 taky šlo, ČEZ ještě koupím, až bude trochu níž. Prochy, ty máš šanci pod nákup?

O2 taky šlo, ČEZ ještě koupím, až bude trochu níž. Prochy, ty máš šanci pod nákup?
Myslel jsem prumernou nakupku cez akcii co drzim, ne ze bych mel moznost kupovat pod cenou