Jump to content

kam investovať???

Recommended Posts

To uz jsme se dostali moc daleko chlapi, to nemame sanci poresit. Ja jen chtel rict, ze je imho pan Vavra vul a vsichni ti vykukove s "letadlama" kreteni :) 

Edited by honza71

• 2 weeks later...
před 6 hodinami, Vjace napsal:

Asi největší růst u hodinek pořízených v roce 2022 mám u Apollo 11 50th Ann Moonshine gold +33%. Když vezmu celé portfolio, tak možná Apollo-Soyuz a Alaska udělaly během roku 2022 ještě víc. 

good job

před 18 hodinami, Ajaj napsal:

neb se nám blíží konec 2022, tak si myslím, že bychom se mohli pochlubit, co se nám tento rok nejvíce podařilo. 
Vykopávám…

Mínus 92%? Slabota :D

Nákup na ceně 6,76805 USD. Nutno dodat, že si ta akcie prošla za necelé dva roky několika reverse-split, aby nebyla její hodnota v desetinách dolaru, což (jak vidno úplně vpravo) se povedlo téměř dokonale :D

429801069_Snmekobrazovky2022-12-14093637.thumb.jpg.fab329840c13f152635b3022af73cb72.jpg

Moc nemachruj! Uz te dohanim, dnes jsem uz na -93,7% 😎
Vtipny je, ze u me udelali reverse-split pred 3-4 tydny a vypada to, ze si to do konce roku muzou strihnout znovu. Na druhou stranu ted vybrali od VC kolem 3,5m $, tak snad do velikonoc prezijou 😂😂😂

V 13. 12. 2022 v 16:03, Prochy68 napsal:

ze jsem na kryptu v minusu asi jen 50% 😅

Kluci prosím pro nezasvěcené v této debatě nepište, tedy napište  v letadle ( co neletí) pana Ponziho.:-)

Jak píšete krypto, někoho to může zmást

Ahoj.

Jaký máte názor na investiční platformy PORTU, INDIGO, FONDEE, atd?

Chtěl bych začít pravidelně někam investovat v horizontu 10+ let a neumím to a nechce se mi to aktivně řešit. 

Doporučili byste mi nějakou nebo je to víceméně jedno? 

Nebo mám ten pravidelný příspěvek třeba rozdělit do vícero z nich?

Díky

Ja pouzivam Portu. Je to jednoduche, zvolis si strategie a portfolia a pak uz jen koukas, co ti to dela. Dostavas pravidelne vypisy a informace. Navic pro nekoho, kdo nevladne jazykem, tak je to cele cesky. Pak mam jeste fondy ve sve klasicke bance. Zkusenosti s jinyma platformama nemam.