Přejít na obsah

Návštěva u Sinn


kubson

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Určitě nezapomenutelnáí zkušenost co se týká profesního rozhledu... Kolik taková továrnička čítá cca zaměstnanců? Nikde jsem se nedopátral... Jinak co se týká modelů Sinn, opravdu pěkné, přehledné, málokdy něco navíc. Německý duch se nezapře. Jistě bych si vybral. Upraveno uživatelem FranaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si dobře vzpomínám, zde pár zajímavých údajů z exkurze:

1. Zaměstnanců mají celkem 75. Plus další subky, které pro ně pracují v jiných provozech nebo v soukromí.

2. Roční produkce 15000 kusů hodinek.

3. Ustálený počet zákaznických hodinek, které jsou právě na servisu nebo údržbě 800 kusů!!!

 

Všude je dost světla, pořádek a klid. Vládne tam příjemná, řekl bych až domácí atmosféra.

Budova je sice prošpikována kamerami, ale stísněně jsem se tam necítil. Kouří se na hanbě, venku u schodiště dvorního traktu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli si dobře vzpomínám, zde pár zajímavých údajů z exkurze:

1. Zaměstnanců mají celkem 75. Plus další subky, které pro ně pracují v jiných provozech nebo v soukromí.

2. Roční produkce 15000 kusů hodinek.

3. Ustálený počet zákaznických hodinek, které jsou právě na servisu nebo údržbě 800 kusů!!!

 

Všude je dost světla, pořádek a klid. Vládne tam příjemná, řekl bych až domácí atmosféra.

Budova je sice prošpikována kamerami, ale stísněně jsem se tam necítil. Kouří se na hanbě, venku u schodiště dvorního traktu.

 

Jo, to je zajímavé a typické, když jsme byli v Glasshutte, tak také v Nomosu i Original Glasshutte byla taková poklidná atmosféra, jako by se pracovalo tak "na volnoběh". Působí to velmi sympaticky a vzbuzuje to větší důvěru, než když se někde těká a zmatkuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Jakube, taky Ti přeji, ať máš těch hodinek v chronoshopu (ať už výhradně zastoupených nebo ne) spousty. Osobně jsem u Tebe několikrát nakupoval a můj pocit......... skvělý přístup, pokora, odbornost a snaha vyhovět zákazníkovi. To když přiju někam do hodinářství, většinou si připadám jako nežádoucí "obtěžovatel" :suicide_anim:. Myslím Jakube, že máš před sebou světlou budoucnost, protože Ti nechybí slušné chování a korektnost, která je v dnešní komerční době velmi, velmi vzácná ! Hodně pracovních úspěchů :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

To raději nepiš, hned ti někdo vpálil mínus :D

Těžko říct, Damasko je tvrdý skrznaskrz, Sinn má povrchové kalení. Ice-hardened je složitější proces. Sinn používá austenit ThyssenKrupp VDM 1,3964 HY-100 pro modely U, která lze kalit pouze povrchově po nasycení povrchu uhlíkem. To nasycení probíhá malinko jinak, protože je potřeba, aby i vysoký obsah uhlíku na povrchu nerezavěl. Damasko používá martenzit Cronidur 30, martenzitická ocel, která je 100 násobně odolnější proti korozi, než nerezavějící martenzit oceli a po konečném zpracování Ice-hardened překonává v odolnosti proti korozi i 316L austenit.

Co se povrchovek týče, tam Damasko konkurenci nemá.

 

http://forums.watchu...c66-568335.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...