Přejít na obsah

Ball hydrocarbon Titanium-Mad Cow


Doporučené příspěvky

Vážení kolegové!

Chtěl jsem nejdříve udělat pořádné fotky,ale už jsem to nevydržel,tak jsem trochu narychlo blbnul s tím,co jsem již měl,a rozhodnul se pochlubit již dnes! :smile_anim: Po velmi náročné a vcelku rychlé prodejní i nákupní akci mám již 10 dní svoje vysněné hodinky.Je to asi má definitivní volba,protože mě nenapadá,kam jít dál... :sad01_anim: má kriteria byla již dlouho jasná,tedy tritium(tedy ve formě GTLS),z toho po zkušenosti s trasery již neustoupím,safír s vnitřním AR(vnější je efektnější,nicméně se škrábne),automat nejlépe swiss,snad ani ne chrono kvůli přehlednosti,otočná podsvětlená luneta,tah a to vše mám!!!Nenapadá mě,kdo ještě by mohl dělat pro mě zajímavější hodinky s trubicemi,pokud víte,uvítám tipy!Takže bych se mohl odhlásit a užívat si spokojenosti,nicméně to samozřejmě neudělám a budu to zde navštěvovat ještě intenzivněji!!! :clap: další fotky časem přidám a také nějaký kratší,podrobnější popis.

Všem krásný zbytek neděle a hezkou F1!!!

post-8027-007843800 1309088487.jpg

Upraveno uživatelem legacy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tejto fotke si z nich vycucol co sa mne nepodarilo ani nahodou. Velmi zaujimave pekne maju inu tvar, krasa!

 

Gery,děkuji za tvá krásná slova,není to zdaleka dokonalé,ale budu na tom pracovat,spíš bych řekl,že je to ušité horkou ihlou :smile_anim: tvář mají stejnou,ale třeba je to změna prostředí,i když vlastně skoro moc ne,z hor do hor,neboj,jsou opečovávány tou nejlepší láskou a dnes 4 pochvaly od nečlenů,co je viděli naživo!!! :cheers: ještě nějaké foto i recenze přijdou,ať o nich máš přehled!Dobrou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedna poznamka....Maju lumi na lunete? Z tohoto pohladu to vyzera, ze tam nie je.

 

Ahoj Levi,v úvodníku píšu,že to byla jedna z priorit,takže fakt mají,není to nic tak výrazné,jako třeba lumi od seiko,hodně dlouho trvá,než se nasvítí,ale fotka je upravovaná a dobarvené byly jen GTLS trubice narychlo v prgm.malování.Pokud najdu original foto,dám ti ho sem!Je to taková zvláštní,až skoro bych řekl khaki barva!Neviděl jsem to ještě na hodinkách.

post-8027-052645500 1309122646.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace k úchvatným hodinkám. Chtěl bych se zeptat zda hodinky byly zakoupeny v ČR či nikoliv. Na oficiálních strákách jsem prodejce pro ČR nenašel(možná jen hledám blbě). Díky Pepa

 

Ahoj Pepo!!!Mě to rozveselilo,já jsem taky pepa! :smile_anim: nehledáš blbě,myslím,že nejbližší prodejci jsou v anglii,španělsku,holandsku,turecku,irsku,švajcu a všude možně po světě,přesně jak píšeš,mám to taky jen z jejich stránek.Snad by se nechali poslat nějakým způsobem poštou,ale s tím ti musí poradit někdo ze zdejších matadorů,kteří to mají opravdu dobře zmáklé!(kdo je spolehlivý,kvůli clu,jak s platbou atd...)Někde je dokonce vlákno "kde koupit ball",přes místní vyhledávač by ti to mělo najít.Já ty svoje nemám nové,ale myslím,že byly koupeny v krámě v irsku.Jsou to moje x-té hodinky,mám je teď necelé 3 týdny a stále se nemohu vynadívat,fakt super,doporučuji,i pokud by byly nad rámec rozpočtu,odpadnou ti nákupy a prodeje provizorií,které je stejně nenahradí a máš klid,jako snad i já!!!Dlouho jsem je chtěl,ale počítal jsem,že jim budou ještě předcházet nějaké mezistupně,až jsem do toho zcela nárazově a bez volných prostředků prásknul a pak už musel řešit situaci a teď nelituji,byť je asi po dovolené!!! :D ale i s tím to nějak snad zařídím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak by mal niekto zaujem mozem postnut kontakt na general directora BALL sidliaceho v:

 

Rue du Châtelot 21

2300 La Chaux-de-Fonds

Switzerland

 

viac cez SZ

 

Riesil som priamo s nim jednu reklamaciu. Neuveritelne ochotny a prijemny chlapik. Daju sa tak robit aj priame nakupy. Necakalje ale ceny ako v USA.

Napr. guma na Spacemaster je o cca 30% drahsia ako napr. cena od Topper's

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Pepo!!!Mě to rozveselilo,já jsem taky pepa! :smile_anim: nehledáš blbě,myslím,že nejbližší prodejci jsou v anglii,španělsku,holandsku,turecku,irsku,švajcu a všude možně po světě,přesně jak píšeš,mám to taky jen z jejich stránek.Snad by se nechali poslat nějakým způsobem poštou,ale s tím ti musí poradit někdo ze zdejších matadorů,kteří to mají opravdu dobře zmáklé!(kdo je spolehlivý,kvůli clu,jak s platbou atd...)Někde je dokonce vlákno "kde koupit ball",přes místní vyhledávač by ti to mělo najít.Já ty svoje nemám nové,ale myslím,že byly koupeny v krámě v irsku.Jsou to moje x-té hodinky,mám je teď necelé 3 týdny a stále se nemohu vynadívat,fakt super,doporučuji,i pokud by byly nad rámec rozpočtu,odpadnou ti nákupy a prodeje provizorií,které je stejně nenahradí a máš klid,jako snad i já!!!Dlouho jsem je chtěl,ale počítal jsem,že jim budou ještě předcházet nějaké mezistupně,až jsem do toho zcela nárazově a bez volných prostředků prásknul a pak už musel řešit situaci a teď nelituji,byť je asi po dovolené!!! :D ale i s tím to nějak snad zařídím....

 

Díky za info.Mohl bych ještě poprosit o fotku tahu s přeskou a fotku v noci, aby byla vidět svítivost? Jak jsi spokojen s tahem?

 

To:Leviathan díky za tip, ale nedávno jsem kupoval přes net (přímo u výrobce) Stowy a zejména extrémně dlouhá doba dodání v mém případě 5 měsíců mě od podobných nákupů docela odrazuje. Je,ale fakt, že na hrozné dodací lhůty ze strany Stowy jsem byl upozorněn, ale stejně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju jeste jednou Pepo, fakt jsou pekne a uz se nemuzu dockat nejake recenze a milionu dalsich peknych fotek...

 

Jéé,mÁro,to je milý vzkaz!!!Dík :smile_anim: neboj,něco pofotim až bude nálada a i vyplodim časem!!!Spokojenost furt absolutní!!!Pozdravuj a krásný víkend!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info.Mohl bych ještě poprosit o fotku tahu s přeskou a fotku v noci, aby byla vidět svítivost? Jak jsi spokojen s tahem?

 

Tah je super,neviděl jsem dokonalejší sponu,měl jsem strach,že bude náchylný k poškrábání kvůli titanu,ale neni problem,zatím je dokonce snad odolnější než klasická ocel!Tah i něco ve tmě taky pofotim,ale neslibuji kdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já se přidám s gratulací. Opravdu super kousek radost se podívat a o xxxxx řad jinde je nosit :)

 

:notworthy: jo,děkuji!Musím potvrdit!Dokopali jste mě ohlasy k sepsání pravdivé recenze,tak ještě poladit pár fotek a doplním info o nich pro ty,co o nich uvažují nebo je jen zajímají!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...