Přejít na obsah

Ball hydrocarbon Titanium-Mad Cow


Doporučené příspěvky

Díky za info.Mohl bych ještě poprosit o fotku tahu s přeskou a fotku v noci, aby byla vidět svítivost? Jak jsi spokojen s tahem?

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/39449-ball-hydrocarbon-titanuim-%c2%a8mad-cow%c2%a8/

tak jsem narychlo vysmahnul recenzi,viz.výše a máš tam i foto přezky,byť nezcela dokonalé,jsem pod silným časovým tlakem,pokud nestačí,časem ti to blejsknu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za super recenzi a překrásné foto. Zajímalo by mě, jak je to s tou tlačící korunkou? V recenzi píšeš, že dělá ze začátku "problémy". Mám si to vysvětlit tak, že prostě díky své délce tlačí či dělá otlak, ale pak si "vytlačí" svoje místo a už to člověk nevnímá? Ještě jednou díky za velmi inspirující foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za super recenzi a překrásné foto. Zajímalo by mě, jak je to s tou tlačící korunkou? V recenzi píšeš, že dělá ze začátku "problémy". Mám si to vysvětlit tak, že prostě díky své délce tlačí či dělá otlak, ale pak si "vytlačí" svoje místo a už to člověk nevnímá? Ještě jednou díky za velmi inspirující foto.

 

Díky za pochvalu!!!Jo,přesně tak je to myšleno,že pokud máš volnější tah,a to musí mít úplně každý trošku,tak ti při opření ruky např.o stůl sjedou a tlačí,asi jak píše Gery(mimochodem původní majitel),ale opravdu to byla otázka 2-3 dní,ted´ je mám na ruce a absolutně to nevnímám.Ani už nenám otlak či zarudlé místo,experimentoval jsem asi 2x s úpravou délky tahu a už jsem asi našel optimální stav.

Upraveno uživatelem legacy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsou na tom s přesností?

 

nemají COSC(certifikát přesnosti,to je zřejmě daň za funkčnost do -40st.celsia)a co mám zatím zjištěno,je to do plusu deně 8-9sec.Po delším používání se pokusím zjistit odchylky při různých způsobech položení či odložení a třeba to ještě ponížím.Všemi včetně hodináře mi bylo řečeno,že je to velmi dobré,tedy neřešit!!!Beru to tak,že to k nim patří,asi jak spotřeba či obsah škodlivin ve výfuku mého auta! :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...