Přejít na obsah

Replica Watch Report


richardch

Doporučené příspěvky

Vyhladavanie tu na fore nieje nic moc. Tak dufam ze nezakladam vlakno ktore tu uz bolo.

 

Nahodou som na amazone nasiel vcelku peknu publikaciu so zakladnym popisom falosnych hodiniek aj s peknym vysvetlenim terminov: Knizka online

Vsetkym co nakupuju z druhej ruky alebo online, pripadne oboje, je to zdroj cennych informacii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhladavanie tu na fore nieje nic moc. Tak dufam ze nezakladam vlakno ktore tu uz bolo.

 

Nahodou som na amazone nasiel vcelku peknu publikaciu so zakladnym popisom falosnych hodiniek aj s peknym vysvetlenim terminov: Knizka online

Vsetkym co nakupuju z druhej ruky alebo online, pripadne oboje, je to zdroj cennych informacii.

 

 

Nebude už trochu neaktuální vzhledem k datu vydání 2004 a stále větší přesvědčivosti faků? Máš ji, dá se podle ní řídit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Su v nej vlastne vsetky zakladne informacie pre zaciatocnika. V skratke vsetko to, co sa vies dozvediet na fore. 100% navod na urcenie fejkov to nieje. Na to musis byt odbornik prave na tie fejky a znacku aby si ich vedel jednoducho rozoznat :)

 

Tu je par fotiek po zhliadnuti ktorych sa mi velmi zle spava. Je to nieco len pre otrlych.

 

 

 

 

gen vs rep

 

detail pri ktorom mrazi: foto

 

a tu, tu je Fredy Kruger osobne: Movement

 

jediny detail ktory je na prvy pohlad odlisny od originalu je ulozenie korunky v puzdre: korunka

 

 

 

 

Keby sa tu tieto hodinky ukazali na fore, nik by ich nebol schopny rozoznat od originalu. A verim tomu ze ani hodinar by na nic neprisiel, jedine ak by mal v ruke rovnaky orig. model. Zachranit to dokaze jedine seriove cislo, to byva na vsetkych fejkoch rovnake. Ale plati toto pravidlo este stale ? Bojim sa ze coskoro nie.

 

JE TO HNUS.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na AAA fejkoch byva seriove cislo "normalne", t.j. ziadne 1234567 ani 000001, ale cislo z normalnej serie. Nechcem sem hadzat linky, ale staci popozerat nejake servery a fotky k nim... samozrejme, aj cena takych fejkov je vyssia, ale potom je tam problem ako s tymito Tag-mi, ze uz je fakt problem rozoznat original...

 

Na predoslych fotkach sa mi zda ze napis TAG v logu nie je uplne cisto spraveny, takze este tam nadej je...

Upraveno uživatelem TomAnt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na AAA fejkoch byva seriove cislo "normalne", t.j. ziadne 1234567 ani 000001, ale cislo z normalnej serie. Nechcem sem hadzat linky, ale staci popozerat nejake servery a fotky k nim... samozrejme, aj cena takych fejkov je vyssia, ale potom je tam problem ako s tymito Tag-mi, ze uz je fakt problem rozoznat original...

 

Ziadne delenie fejkov na kategorie neexistuje :) To len tak pre zaciatok ... Seriove cislo asi budu pouzivat nejake "normale" ale zato stale to iste. Tym padom sa lahko da overit pravost. Jedine ze by si narazil na prave ten original, ktoreho cislo okopirovali, ale to je nepravdepodobne.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě na to jsem narážel. Přijde mi, že vzhled faků se stále více přibližuje originálu a nevím teda jestli 7 let stará knížka přinese nějaký nový info oproti fóru.

 

Neprinesie, ale je tam vsetko pohromade a logicky vysvetlene. Kdezto tu musis zlozito hladat a nie kazdy dokaze odlisit famy od reality ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě na to jsem narážel. Přijde mi, že vzhled faků se stále více přibližuje originálu a nevím teda jestli 7 let stará knížka přinese nějaký nový info oproti fóru.

 

aj ked to smradi stale zdokonaluju,tie zaklady je dobre ovladat a niekde treba zacat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...