Přejít na obsah

Tissot PRC 200 bez chrono


Doporučené příspěvky

Dik. Dufam, ze dlho posluzia :) Obzeral som si ich dva roky, tak ako som to spominal v quartzovej casti fora. Tesne pred kupou som sa zasiel pozriet aj na chrono verziu, kedze cenovy rozdiel bol minimalny, ale nakoniec som kupil tie, ktore som mal uz dlhsie vyhliadnute :D Zavazilo to, ze sa mi chrono verzia zdala o dost menej prehladna, aj ked pekna...

 

Inak nevies nahodou, ci sa zadny kryt nejako srubuje, kedze tam su tie zarezy alebo sa da klasicky "vylupnut"? Pocas zaruky sa o ne postara servis, ale aby som potom neskor vedel :D

Upraveno uživatelem enkydu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Ešte tu trochu pobudneš a 300? sa ti bude zdať málo :smile_anim: .

 

 

 

Inak dobrá voľba s Tissot- om sa nič nedá pokaziť. Gratulujem k prírastku.

Hnedé sú prekrásne. Bol som si ich vyskúšať - sadnú mi ako uliate. 300 ? sa mi zdá trochu dosť ...

 

Upraveno uživatelem robo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Hnedé sú prekrásne. Bol som si ich vyskúšať - sadnú mi ako uliate. 300 ? sa mi zdá trochu dosť ...

 

Moje som kupoval za 330? :D Ale velmi sa mi pacia.

 

Kedze to bol leziak v obchode, ktory cakal na to, kedy ho kupim, tak som si uz oskusal aj servis s vymenou baterky, ktora mi odisla pred mesiacom signalizacia EOL (po 3 mesiacoch od kupy). Vymena baterky trvala viac ako 3 tyzdne a ked som prisiel domov, tak ma zaskocilo v potvrdeni zo servisu, ze sa tam neuvadza vymena baterie ale vymena strojceka. Netusim co sa tam s nimi dialo viac ako 3 tyzdne, ale pozorujem jednu zmenu okrem toho, ze opat idu, tak mi sekundova rucicka ukazuje konecne presne na znacky na ciferniku. Predtym ukazovala stale niekde medzi dvoma sekundovymi palickami na ciferniku. Ci mi naozaj menili strojcek (ak ano, tak dufam ze za rovnaky) alebo si len autorizovany servis robi ciarky, aby dostal viac penazi od Tissotu, tak to je vo hviezdach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...