Přejít na obsah

Glycine na chronoshopu


tm80

Doporučené příspěvky

No to zas ne, ale ruský tanky ještě pamatuju :angry: a Armstronga jsem viděl chodit po Měsíci v přímém přenosu... :)

 

Jinak jsem Vám tu k dispozici a těším se na Vaši návštěvu. V případě nějakých nejasností neváhejte volat nebo psát své dotazy - ale raději jako SZ nebo ještě lépe na náš pražský firemní mail - všechny kontakty najdete na stránkách Chronoshopu. (Nechci to tady moc přehánět s tou naší reklamou. )

 

A předem upozorňuji, že jsme zatím ve zkušebním a tedy i trochu improvizovaném provozu, takže jako v buticích na Pařížské to tady zatím není. Ale možná to jednou bude ještě lepší...B)

 

PRO POTVRZENI TVEJCH SLOF PŘIDÁVAM FOTKU ZE SRPNA VE VARECH.....PAN Z. JE OZNAČEN ŠIPKOU......aspon sem se dozvěděl,že děláš prodavačku.To bylo kecu,že budeš slavnější neš Bruswylys.Takle dopadaj talentovaný hoši v dnešní době.Dloubou se v nose,opirajíc so o pult,v zastrčený uličce nakýho vidlákova.

post-4087-049782900 1309509073.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baráček nebo vila, provizorní neprovizorní, mě se u vás líbilo. Ocenil jsem osobní přístup, klid na výběr, a taky žádný ty výlohy, přes který na mě někdo čumí. Já vám to tady nehaním, ale chválím! A až přijdu příště, udělám vám kšeft ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som rad, ze sa otvoril kamenny obchod. V tomto som stary klasik. Hodinky by sa mali kupovat v kamennom obchode. Pokochat sa hodinkami, nechat si poradit. Zaroven sa kupuje aj sluzba po kupe - servis, poradenstvo, kupa doplnkov - nahradne remene atd.

Kupa hodiniek je na dlhodobejsia zalezitost, moze sa tam zajst na pokec o hodinkach. Cena nie je vsetko.

 

Internet nie je vseliek. Ten sluzi na zorientovanie sa, co by som chcel. Tolko moj nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baráček nebo vila, provizorní neprovizorní, mě se u vás líbilo. Ocenil jsem osobní přístup, klid na výběr, a taky žádný ty výlohy, přes který na mě někdo čumí. Já vám to tady nehaním, ale chválím! A až přijdu příště, udělám vám kšeft ;o)

 

Díky. Budeme se těšit! :smile_anim: Upraveno uživatelem Z.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...