Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

No když už je tohle téma nazvané tak jak je, tady je příspěvek - klenot co jsem našel v chatu na Aukru na téma pravost hodinek:

 

"Já si myslím,že ani tak nezáleží na tom jestli jsou origoš nebo ne.Důležité je,aby měly funkce jaké očekávám.Což pro muže je důležité vodotěsnost-pozor na voděodolnost-to je že si s něma může tak akorát umýt ruce.manžel měl takové a když vyšel ze sprchy,tak jsme je sušili týden na topení:))A to měl Cassia z normálního obchodu.Dále pak tvrdé sklo,sákryš,teď nevím jak se to jmenuje-můj muž je totiž kutil Tim a pořád vrtá,řeže,klepe atd.atd.atd. Tak musí něco vydržet.A další věc je řemínek.Nejlepší je asi kovový(podle mých ženských zkušeností).Plastový mu rupnul a protože má hodinky z netu,v obchodě není náhrada.Přitom stály dost peněz.Takže na rady se třeba koukni,ale stejně si to rozhodni sama.Hlavně abys nedopadla jako já-koupila jsem mužíčkovi před dvěmi lety hodinky-v kamenném obchodě,krásné,vodotěsné,ale byly spíše takové elegantní.To teda bylo naposledy,co jsem se sr....do nakupování pánských hodinek.Byla jsem ráda.že mi ty hodinky vzali zpátky a vrátili peníze.Holt do chlapa nevidíš a když se to líbí tobě,nemusí se to líbit jemu.Podotýkám,že jsme měli 31.7.2007 -25 let výročí,takže jsem si myslela že už svého mužíčka znám ...a ooops."

Je to smutné, ale obávám se, že to je výstižné shrnutí požadavků na hodinky od většiny lidí, kteří nechodí na Chronomag :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že se má moje vlákno "chille" k světu:-))) Od té doby co jsem tu byl naposledy se nám pěkně rozrostlo. Osobně jsem za to rád, tyhle panoptikální nabídky na Aukru i lidičkové, kteří ty hodinky kupují, jsou přece tak zábavní :withstupid:

To NovoCZ, VS: Opravdu nejtěžší noční můra je pro mě představa, že by mi někdo nepoučený, podobně jako tahle paní, koupil hodinky, které se jemu líbí. Hotový danajský dar. Skoro se divím, že to nebylo po 25 letech na rozvod. Jen si to zkuste představit chronomagisti - manželka/přítelkyně vám chce udělat radost, položí před vás krabičku a v ní.... špičkové 24-karátové MZI za 26k :death: Myslím, že by v tu chvíli asi nepomohlo ani to, že se "od originálu liší jen drobným umístěním baterie"... :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím o čem to je ale na AUKRU je velmi zajímavá (replika) oznašeno prodávajícím a na obrázcích je snad kompletní balení s kartou hologramem pečetí...tak nevím nevím kdo je ochoten pochybovat....velmi nebezpečné... :crying_anim02:

odkaz na AUKRO

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobného se již na Aukru prodávalo jako orginánní hodinky za cca 24 000 Kč jediné pozitivum je že prodávající přiznal zě se jedná o padělek a upravil také cenu nevím jak přišel na ten strojek 7750 ?? jinak co dodat hold celníci jsou na dovolené a zásilka z Hon-kongu dorazila,je jenom otázka času kdy se objeví v kamennén obchodě jako pravé!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že se má moje vlákno "chille" k světu:-))) Od té doby co jsem tu byl naposledy se nám pěkně rozrostlo. Osobně jsem za to rád, tyhle panoptikální nabídky na Aukru i lidičkové, kteří ty hodinky kupují, jsou přece tak zábavní :withstupid:

 

Jsem moc zvedavej na ( predpokladam ze pozitivni :D ) komentare tehle aukce, nebo se CHILLI "pochlapi" a napise co uz tu vsichni tusime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím o čem to je ale na AUKRU je velmi zajímavá (replika) oznašeno prodávajícím a na obrázcích je snad kompletní balení s kartou hologramem pečetí...tak nevím nevím kdo je ochoten pochybovat....velmi nebezpečné... :crying_anim02:

odkaz na AUKRO

taky sem je tam dneska našel někdo se určitě chytí škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím o čem to je ale na AUKRU je velmi zajímavá (replika) oznašeno prodávajícím a na obrázcích je snad kompletní balení s kartou hologramem pečetí...tak nevím nevím kdo je ochoten pochybovat....velmi nebezpečné... :crying_anim02:

odkaz na AUKRO

Koukám na to a zírám. Ten prodejce by zasloužil metál, protože tohle mohl v pohodě vydávat za originál - a prodal by to hodně dobře. Pak že slušní lidé na Aukru vymřeli ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To NovoCZ, VS: Opravdu nejtěžší noční můra je pro mě představa, že by mi někdo nepoučený, podobně jako tahle paní, koupil hodinky, které se jemu líbí. Hotový danajský dar. Skoro se divím, že to nebylo po 25 letech na rozvod. Jen si to zkuste představit chronomagisti - manželka/přítelkyně vám chce udělat radost, položí před vás krabičku a v ní.... špičkové 24-karátové MZI za 26k :death: Myslím, že by v tu chvíli asi nepomohlo ani to, že se "od originálu liší jen drobným umístěním baterie"... :speak_cool:

Přesně tak. Naštěstí je manželka perfektně instruovaná, kvůli takovéto věci se rozvádět nechci. Když jsme tak u manželek, já jí jako první dárek asi před 12 lety dal hodinky Clyda, takový nic moc zlacený quarzky asi za 2.000 Kč. No a když bylo 10 let výročí, že by je chtěla spravit. Já je poslal příteli hodináři do Torina ať je znova ozlatí a udělá GO. Je to fanatik vhodný na Chronomag, z haodinářské rodiny 3 generace. Když přišly zpět, byly nejen ozlacené, ale sklíčko bylo safírové a uvnitř nový strojek, ETA samozřejmě. Takže teď má manželka asi nejdražší Clydy co existují ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty repliky Omeg co byly popsaný jako repliky byly Aukrem odstraněny. Zdá se že Aukro spustilo čistku, nejsou tam žádné Breitlingy (jen jedny historické a patrně pravé). Žeby zabrala tato diskuse?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se vrátil z Egypta. Bylo to fajn.

Kdybych tam měl připojení (což jsem, satanžel, neměl) a veděl, že sem chodí Chilli, dovezl bych jí dárek zdarma.

Hezké Brajtle. Sice v quartzu, ale zase stály jen 13 liber. Egyptských. Libra je cca. 3,80Kč.

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se vrátil z Egypta. Bylo to fajn.

Kdybych tam měl připojení (což jsem, satanžel, neměl) a veděl, že sem chodí Chilli, dovezl bych jí dárek zdarma.

Hezké Brajtle. Sice v quartzu, ale zase stály jen 13 liber. Egyptských. Libra je cca. 3,80Kč.

 

ha ha, no hned bys jí je bouchnul se slevou za dvacet a jel by ses doopálit třeba do turecka :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už to zase začíná, tentokrát radeji s tečkou v nadpise aby se to hůř hledalo....

 

http://www.aukro.cz/item227163613_luxusni_...r_breitli_.html

 

Nechť promluví expert Kukla :) Je to replika A, B či C?

Já tipuji B, protože to má křivě nalepený nápis na číselníku :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechť promluví expert Kukla :) Je to replika A, B či C?

Já tipuji B, protože to má křivě nalepený nápis na číselníku :D

 

Nebuď zase takový hnidopich 1400 je cena o něco málo více než 17 plzniček v centru Prahy a to jak jsem pochopil někteří členové expertního teamu Chronomag z HK zvládnou za návštěvu matičky Prahy/ rád bych se  býval zůčastnil, i když bych byl na chvostě peletonu/ a tady za to máš skoro Breitlingy

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechť promluví expert Kukla :) Je to replika A, B či C?

Já tipuji B, protože to má křivě nalepený nápis na číselníku :D

 

nějak u nich nemohu dát dohromady funkce ciferníku, ani originál předlohu takže to bude "c"

nemá to dvě vteřinovky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...