Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Brouzdám po bazoši a narazil jsem na Korunu a Syna, jejich hodinky a vstřikující statečnost. Nádhera, a ty hodinky jsou taky fajn. Nevím, co tu dělám, když pravda je vlastně někde tam venku.

 

http://obleceni.bazos.cz/inzerat/32146323/KS-Kronen--Sohne.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brouzdám po bazoši a narazil jsem na Korunu a Syna, jejich hodinky a vstřikující statečnost. Nádhera, a ty hodinky jsou taky fajn. Nevím, co tu dělám, když pravda je vlastně někde tam venku.

 

http://obleceni.bazos.cz/inzerat/32146323/KS-Kronen--Sohne.php

Perla jako "Hlavní konstruktér pan Ludwig van der Waalsovy vstřikuje příběh o statečnosti do svých uměleckých děl." by rozhodně neměla zapadnou. Že by nějaký nový Boudník? Holt každý jsme nějak orientovaný :)

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nééé, tak to je mazec, hodinky od Korunky a syna, dlouholetá tradice a německá preciznost provedení, o vstřicích, nástřicích a nevinných výstřicích nemluvně :lol2: dnesk k dostání pouze za 690,- Kč, doporučuje 9/10 švýcarských horologistů :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lange je už odepsanej, to je jasné.... kšefty mu přebral pan Korunka.... nechci se dožít toho, až se do hodinek začne montovat i pan Klobouk s panem Větvičkou, případně s dcerami, vnuky a jiným potomstvem :lol2: :lol2: :lol2:

 

edit : opraveno Kloubok na Klobouk (hint: znáte South park???)

Upraveno uživatelem Lu2cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nééé, tak to je mazec, hodinky od Korunky a syna, dlouholetá tradice a německá preciznost provedení, o vstřicích, nástřicích a nevinných výstřicích nemluvně :lol2: dnesk k dostání pouze za 690,- Kč, doporučuje 9/10 švýcarských horologistů :clap:

Tak 9 z 10. Nech mi láskavo ten 1 horologista vysvetlí, prečo ich nedoporučil. Bude to musieť napraviť.  :giljotiini:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajicek13 - mizerný fake breitling

 

Tak tohle je taky dobrej zmetek, ty kecy jsou na ban

http://aukro.cz/hodinky-breitling-navitimer-damske-a68062no1111-i3973683161.html

 

Ale ty jsi přísný :lol2: takové krásné Bčka jsem už dlouho neviděl :lol2: Nevím čím to je, ale kromě ultra klasa hodinářských firem, které dělají různé průhledy a skeletonové strojky, tak jsou takovéhle paskvily vyložené fíkovou doménou... Měly vůbec Bčka někdy takový průhled? Nějaký model?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Angelous82: 50 príspevkov už predsa máš.

 

jasně, že má, ale pokud jsem správně pochopil, Angel je chrono nadšenec a současně pracovník Aukra, nebo se pletu? Tedy vždy a jen klasickým způsobem suše oznamuje každý "headshot".... to je zcela legitimní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, že má, ale pokud jsem správně pochopil, Angel je chrono nadšenec a současně pracovník Aukra, nebo se pletu? Tedy vždy a jen klasickým způsobem suše oznamuje každý "headshot".... to je zcela legitimní :)

 

jj, je to tak. Angelous je náš anděl smrti pro všechny fake watch na Aukro :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě že sem dáváte už ty printscreeny - je to rychlý - a to je dobře.

Jen by ještě tihle chytráci potřebovali nějak zauši kromě zrušené aukce. Tenhle borec už se ani nenamáhal něco maskovat: prostě jsou to titanovo nerezové brajtle ze St. Imier se safírem - a to všechno za dvojku. No nekupte to, za ty prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj pánové, a taky mi ty moje mini příspěvky pomáhají dělat si jakoby mezníky, po kterou část jsem to projel. Kvůli možnosti prodeje to nedělám  :-) ... já si objednal teprvé první opravdové hodinky a ještě ani nejsou doma, natož abych je chtěl prodat  :-D

 

Každopádně od té doby co tady chodím na rozumy, tak je u nás v Aukru čistěji ... není to ideální, ale nějak se musí začít

 

.... takže díky všem za infa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ještě že sem dáváte už ty printscreeny - je to rychlý - a to je dobře.
Jen by ještě tihle chytráci potřebovali nějak zauši kromě zrušené aukce. Tenhle borec už se ani nenamáhal něco maskovat: prostě jsou to titanovo nerezové brajtle ze St. Imier se safírem - a to všechno za dvojku. No nekupte to, za ty prachy.

 

 

Ono na ně dojde, spolupráce s PČR je na velmi dobré úrovni a některé velké ryby už i za prodej fakes a jiných podvodů na Aukru i sedí, takže snažíme se co to jde. Ty malé ryby polici až tak nezajímají a třeba u hodinek to nechce ani řešit značka jako taková. Asi to napovažují za takové riziko. Těch velmi dobrých AAA fakes se totiž u nás moc neobjevilo a ty je zajímají nejvíc.

 

Tož tak trošku k osvětlení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...