Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

 

Zajímavý nápad, jak prodávat na foru i bez potřebných náležitostí... :) ale bez urážky, třeba nic, jen mě zmátla ta Ostrava....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt ne, všude samý hodinky primky ( a věci s tím spojené). 12 stran .. :lol2: :lol2: :lol2:

No vážně- zadám "prim" a mám třicet stránek dámský módy, občas bota, občas hodinky. Strašná bída. Jestli to takhle půjde dál, některý aukce ani nenajdu. Nebudu moct přihazovat a klesnou ceny... možná zkusím zadat ,,rare",  ,,sbírkové", ,,NOS" , ,,po hodináři" nebo tak něco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

hmm, dalsi exekutor, co drazi fiky :( aspon by mohl vysvetlit svym zamestnancum, ze toto jeji kosher... (navic je pod drazebni vyhlaskou podepsany nejaky Mgr., coz je taky prepokladam clovek s pravnim vzdelanim)

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, dalsi exekutor, co drazi fiky :( aspon by mohl vysvetlit svym zamestnancum, ze toto jeji kosher... (navic je pod drazebni vyhlaskou podepsany nejaky Mgr., coz je taky prepokladam clovek s pravnim vzdelanim)

 

Píšu mu, 

 

to je snad trošku přes čaru, ne?  

 

Hovada jedny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, bohužel asi panu magistrovi co to má na starosti nedochází, že kvalitní "kopie" je padělek jak vyšitej = stejně jak zabavují celníci na vietnamských tržnicích adidasky za ťovku.... a hlavně jejich úřad je od toho, aby aspoň něco z člověka dostal, pokud dluží, takže jim to patrně vůbec nedošlo, protože z toho chtěli vytřískat aspoň nějakou korunu... ale je to zajímavý precedent a jsem moc zvědavý, jak se k tomu postaví Ex komora a dotyčný exekutor. Každopádně musíte postnout reakce!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...