Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Poslední dobou na Aukru padělky přežívají nějak dlouho. Pár aukcí prošlo až do konce

Zdenkuuuuu, jsi tuuuu?

 

http://aukro.cz/hodinky-tag-heuer-carrera-i4634693020.html

Tak osobně mně vadí spíš tenhle prodej http://aukro.cz/nemecky-hodinky-ss-totenkopf-iii-rise-delbana-i4634540798.html ,nebo http://aukro.cz/nemecky-hodinky-wehrmacht-iii-rise-sutit-geneve-i4634521847.html , ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výstřižek.JPG

 

Dobrý den,

 

prodám rodinnou pozůstalost, krátce nošené hodinky zn. Breitling. Jednalo se o obchodní dar při pracovní cestě do USA. Velice zachovalé s originálním páskem. Bohužel bez dokumentace.  :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

http://aukro.cz/hodinky-zn-breitling-i4642065005.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou na Aukru padělky přežívají nějak dlouho. Pár aukcí prošlo až do konce

Zdenkuuuuu, jsi tuuuu?

 

http://aukro.cz/hodinky-tag-heuer-carrera-i4634693020.html

Kluci, jsem tu, ale měl jsem dovolenou a slíbil jsem ženě, že nebudu pracovat a věnovat se rodině, tak jsem to teď nesledoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tikal:
 
To pako tam dalo ty brajtle z tvého příspěvku z dnešního dne 8:27 znovu? Aukce už je totiž odstraněna. Už to tam dal jednou, informace jsou na stránce 355. To tam měl ještě "kup teď 80.000". Tehdy jsem mu napsal, že jsou to fejky. Poslal mě do háje, že to by mohl říct každý. Asertivně jsem mu odepsal, ať si vygooglí originály a zaměří se na pár detailů. Pak odepsal (ve vší slušnosti), že to nechápe, protože to byl snad nějaký dar od solidního obchodního partnera. Druhý den mu aukro aukci odstranilo.

 

Tady jsou zprávy od něj:

1)
Dobrý den,

pěkné posouzení obrázku od samozvaného "odborníka". Takových lidí je snad mezi všemi obory, řemesly, či sběratelskými produkty plno. Nesuďte co neznáte ! Myslíte snad že někdo bere v potaz takové to řeči ? Kdybych poslechl takové to věci neměl bych tolik úspěšně uzavřených obchodů a spokojených zákazníku. :)


Děkuji a přeji hezký den.


2)
Dobrý den,

abych byl upřímný v hodinkách nejsem velký machr ale pochybuji o tom že by nám obchodní partner daroval nějakou cetku ! Je možné že dle Vás se o originál nejedná, dobrá opravdový odborník se nad tím zasměje a jde dál. Laik kterému se hodinky líbí si je koupí. Já si jich Vážím na tolik při jaké příležitosti jsem je obdržel a podle toho dávám cenu.



Děkuji a přeji hezký den.


3)
Dobrý den,

velice Vám děkuji za cenné rady, vážím si toho. Od teď kdo mi napíše se zájmem budu uvádět že dle odborníka se nejedná o originál a také podle toho upravím aukci. Ostatně cenu ponechávám stejnou.


Velice děkuji a přeji hezký den.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psal jsem si s ním taky, koukám že odpovědi skoro kopíroval

 

je to šmudla z Holic, kousek od nás, žádnou firmu nemá, je to mladej hejsek

 

debatu jsme skončili tím, že jsem mu napsal, ať počítá s tím, že ho ten "vážený obchodní partner" v byznise ojebe, jako ho ojebal s hodinkama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokud se to nebude tvrdě trestat jako  podvod ve stádiu pokusu se škodou větší než malou (škoda větší je tuším nad 50tis.), budou se rojit :(

 

Edit: kolego z Aukra - neuvažovali jste nad  přeposíláním PČR?  By mě zajímalo, kolik takových šmejdů by to zkoušelo opakovaně.

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bazoš: http://ostatni.bazos.cz/inzerat/39260024/OMEGA-SeaMaster-Limited-Edition-007.php

Edition 007 - hodinky které jsou nutností pro každého, kdo hledá časoměrné funkce, stopky nebo obojí a vodotěsnost. Tyto hodinky jsou perfektní, zda chcete mít luxusní doplněk, nebo máte potřebu zářez chronografem.Jako vždy, Omega používá pouze ty nejlepší materiály pro hodinky.Omega Seamaster je velmi mužský model, zaručuje, aby každý víc ocenil umění hodinek.Pohyb strojku je plně mechanický a neobsahuje žádné elektronické zdroje. Automatický stroj, Nejvyšší kvalita nerezové oceli, Safírové sklo, Korunka s logem. Velikost ciferníku 33mm,celého pouzdra 45mm/16mm. Na hodinky poskytuji záruku.

... a chci za ně jen 3.500

Ámen,

 

napsal Jirka Kotásek z Frýdku-Místku, tel.777760603

post-36202-0-81516700-1411727108_thumb.jpg

Upraveno uživatelem malda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dokud se to nebude tvrdě trestat jako  podvod ve stádiu pokusu se škodou větší než malou (škoda větší je tuším nad 50tis.), budou se rojit :(

 

Edit: kolego z Aukra - neuvažovali jste nad  přeposíláním PČR?  By mě zajímalo, kolik takových šmejdů by to zkoušelo opakovaně.

 

Neuvažovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gougy - ono to tak jednoduché není. Jednak, o podvodu by se dalo uvažovat tehdy, pokud by to někdo nabízel za cenu originálů. Paka, které nabízejí Omega Planet Ocean co-axial, na kterých je potřeba jen vyměnit baterku, za 3,5 tisíce, (viz výše) jsou z obliga. Minimální způsobená škoda nebo škoda, kterou se pachatel zamýšlí způsobit, musí být minimálně 5.000. To asi víš. Každopádně u každého případu by se muselo takovému zmetkovi dokázat, že takto jednal úmyslně a že věděl, že nabízí padělky. To je pak na posouzení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, můj názor je takový, že by to byla nejen prevence, ale i spousta  ušetřené práce pro vás  a zlepšení obrazu celého aukčního portálu ;)

Není to tak, PČR s tím nic dělat nebude. Padělky neřeší oni, ale celníci a ti neřeší nic pod 5000 kusů, protože majitelé och. známky se nezabývají ničím pod tuto cifru. A pokus o podvod takovému vykukovi jako je ten s těma Bčkama nedokážeš, každý státní zástupce je s tím pošle někam. To není názor, ale praktická zkušenost. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Angelous má pravdu, hlavě co se týče státních zástupců:) Internet je podvodníků plný a řešit preventivně každou podvodnou nabídku je mimo personální možnosti. Každopádně při potírání trestné činnosti páchané přes internet má aukro jednu výhodu. Účty nejsou anonymní a není problém se bez větších problémů propátrat k osobě, která inzerát vystavila. To se u různých bazošů a podobného říct nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...