Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Tak tomu se říká dual combo, resp. double fake:

 

K prodeji pánské triko Hugo Boss + ZDARMA hodinky Breitling! V úvodu uvádím jako použité zboží, pouze protože nemám fakturu ke zboží. Triko je v Perfektním stavu. Velikost S (sedí velmi dobře i jako M, díky kvalitnímu materiálu). Hodinky jsou úplně Nové, Propracované, Funkční a nabízím je zdarma jen, protože mám 2 podobné.

sada do báru :lol2: :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si člověk projde příhozy v těch předchozích aukcích, je zarážející, je nejvyšší příhozy mají pořád stejné osoby s minimem komentářů. Buďto se někdo nedá odradit a pořád přihazuje, nebo je to náhoda a nebo si panáček přihazuje na svoje vlastní aukce a čeká, až aukce dopadne podle jeho představ. Viděl bych to na poslední možnost. Pak si musí vymýšlet legendy o nekomunikujících kupujících - dokonce prý někdo z USA kupuje na aukru celkem běžné fortisky:) - aby mu aukro nanapařilo provizi. To už by byl pomalu v mínusu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si člověk projde příhozy v těch předchozích aukcích, je zarážející, je nejvyšší příhozy mají pořád stejné osoby s minimem komentářů. Buďto se někdo nedá odradit a pořád přihazuje, nebo je to náhoda a nebo si panáček přihazuje na svoje vlastní aukce a čeká, až aukce dopadne podle jeho představ. Viděl bych to na poslední možnost. Pak si musí vymýšlet legendy o nekomunikujících kupujících - dokonce prý někdo z USA kupuje na aukru celkem běžné fortisky:) - aby mu aukro nanapařilo provizi. To už by byl pomalu v mínusu...

To je teda vykuk- a že na Aukru pár takových brousí !! No, Angelousi, a s touhle křivárnou něco udělat nejde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jo jo, dějí se na Aukru věci. Ale oni to nesledují, jen hrabou peníze za prodeje a vystavení !!! A ani nezkoumají, že jsou některé Originální věci kradené !

To je teda vykuk- a že na Aukru pár takových brousí !! No, Angelousi, a s touhle křivárnou něco udělat nejde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel přihazování na své aukce z jiných svých účtů nebo účtů známých je celkem běžné. Z jiného záběru svého sběratelského nadšení vím, že jsou prodejci, kteří zásadně dávají aukci od koruny (aby ušetřili na poplatcích) a současně z jiného účtu přihodí nejnižší částku, za kterou jsou věc ochotní prodat. Pak to buďto vyjde nebo nevyjde. Pokud to ale nevyjde, musí asi nějak s aukrem řešit vrácení poplatku za prodej. Nevím, jak toto Aukro řeší u prodejců, kteří mají takových případů víc. Celkem by mě to zajímalo.

 

Jednou jsem u jednoho takového v aukci skončil druhý. Za cca týden se mi ozval, že "výherce" si koupi rozmyslel a on je ochotný mi věc za tu samou (vydraženou) cenu prodat. Tak jsem mu ve vší slušnosti nabídl to, že s koupí souhlasím. Nicméně že cenu určíme jako kdyby ten výherce nepřihazoval - tzn. maximální částku, kterou nabídl třetí nejvýše přihazující plus navýšení podle podmínek aukra. To mi přišlo férové. Nedohodli jsme se. Takové zmetky podporovat odmítám.

 

EDIT: nějak divně se mi to zformátovalo, tak jsem musel upravit odstavce.

Upraveno uživatelem malda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezdají se Vám tyhle Omegy trochu zvláštní?! Na pohled bych řekl staré seamastery, ale ten nápis mi připadá divný.... zvlášť u strojku, typ písma, umístění.... strojek obecně...

Jestli myslíš tyhle Omegy, tak zvláštní jsou, a to tak, že to s Omegou nemá nic společného.

http://aukro.cz/naramkove-hodinky-omega-seamaster-i4978391471.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš tyhle Omegy, tak zvláštní jsou, a to tak, že to s Omegou nemá nic společného.

http://aukro.cz/naramkove-hodinky-omega-seamaster-i4978391471.html

 

No vidíš, jsou to ony. Já zapomněl hodit odkaz na aukci :-), to je tak, že jsem v práci.... Ovšem udělat si dobré kafe nezapomínám :-). Je fain vědět, že si rozumíme i bez odkazů. Prostě nadhodím a hned je to jasný... a že tam těch aukcí je :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá si pokoj, aneb "dobří" holubi se vracejí:

 

post-36202-0-43171900-1421742850_thumb.jpg

 

http://aukro.cz/hodinky-omega-seamaster-professional-007-bond-i5007214759.html

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/39567-pro-zasmani-aukro/?p=1320983

 

Edit: původní aukce - myslel jsem, že mu to aukro smázlo, ale ono to dojelo do konce...

 

http://aukro.cz/hodinky-omega-seamaster-professional-007-bond-i4921807634.html

Upraveno uživatelem malda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Angelous82: Můžu se zeptat, na co jste u toho prodejce Fortisek přišli? Jestli jsou to neveřejné informace, tak chápu.

Ptám se, protože nabídka byla odstraněná a fejk to asi podle všeho nebyl... Jsem si stačil ještě všimnout, že prodejce už si dle uživatelské karty po jednom minulém prodeji těch hodinek udělil s "kupujícím" pozitivní komentáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:notworthy:   dík. Alespoň náznak spravedlnosti ve stojatých vodách. Časem by bylo vhodné zjistit, jak je to s aukcemi, kdy prodejce vystaví předmět za naprosto nehoráznou cenu, projde si poštu s nabídkami a pak v klídku prodá mimo Aukro. A že takových jsou mezi hodinkáři mraky, na to vem, Angelousi, jed !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:notworthy:   dík. Alespoň náznak spravedlnosti ve stojatých vodách. Časem by bylo vhodné zjistit, jak je to s aukcemi, kdy prodejce vystaví předmět za naprosto nehoráznou cenu, projde si poštu s nabídkami a pak v klídku prodá mimo Aukro. A že takových jsou mezi hodinkáři mraky, na to vem, Angelousi, jed !!

ta jsou tam snad aukce za miliardu a tam je to trochu jasné :D 

každopádně zablokování takového hajzla je pouhý krok poté. Ti, co zaplatili v jeho aukcích nikoliv cenu aukční, ale tu, co navyšoval sám prodejce, už jsou mimo fér hru napořád :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...