Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Nevětší prča je, že "číselník" těchto hodinek podle všeho nějaký dobytek udělal tak, že stáhl z netu katalogovou fotku hodinek Omega Seamaster Planet Ocean 2201.50.00, vytiskl ji ve správné velikosti, obstřihl číselník a vyretušoval ručky, nanesl něco, co se tváří jak luminiscenční barva a nějak zbastlil se zbytkem, který taky není potřeba komentovat. To by mě fakt nenapadlo, že se najde dobytek, který je schopný fušovat hodinky takovým způsobem.

post-36202-0-05961700-1422433559_thumb.jpgpost-36202-0-24655500-1422433563_thumb.jpg

EDIT: pro příští generace text u inzerátu: Švýcarské, důstojnické hodinky zn.Omega, předválečné cca 1935. Průměr 4cm, původně vodotěsné. Strojek rovněž značen Omega. Plně funkční.

Upraveno uživatelem malda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem psal prodejci, jestli může vysvětlit ty stíny ruček a osmičku na pozici 3. Odpověď nezklamala:)

 

...Já to prodávám za tátu. U hodinek byl prý v minulosti obnovován fluorescenční nátěr (vrstva). Víc Vám nepovím...

 

Obrázek o jeho serióznosti ať si každý udělá sám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taak to som sa fakt pobavil :D ale už 8 ludí prihodilo, asi sa teda páčia :) keď už ciferník nie, je aspoň hodnotný ten strojček? :)

Mně to připadá jak strojek z kapsáčů,ale můžu se mýlit a že přihazujou to se nediv, kdo by něchtěl mít doma takovouhle "raritu" ???

P.S. teda já ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsou legrační omegy. Někdo se je asi snažil "renovovat", pouzdro je nově pokovené, stěžejky jsou nové... a jako třešnička je ten neskutečný ciferník :D

Ale jinak je to opravdu předělávka kapesních hodinek a jakousi hodnotu to třeba i má. Dát tomu normální ciferník a ručičky, tak to bude hned vypadat líp. Blbá je jen ufiknutá hřídelka vteřinovky.

ED: A za ty blbý kecy (důstojnické, vodotěsné) by prodejce zasloužil pár facek.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...