Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

To nemá smysl, panáček pokračuje v konverzaci podobným způsobem. To sem ani nemá cenu dávat. Nechcete mu napsat i další? Odpovídá celkem rychle. Třeba, když ho bude bombardovat víc lidí, tak to s ním jebne a bude o magora míň :) Fakt je to podle způsobu vyjadřování trotl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych mu i napsal, ale nejsem registrovanej. Bych mu poslal tenhle odkaz a zeptal se ho, jak je možný, že ty jeho maj místo GO strojku tu čínskou sračku.:-D

 

Třeba je to debil a myslí si, že má originál.:-D

http://www.rolexforums.com/showthread.php?t=176866

http://img.auctiva.com/imgdata/1/3/7/3/1/9/9/webimg/473766736_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele děcka z jiného soudku : Dnes jsem koupil starý poljoty chronografy (30 ???? let starý). Dvě korunky proti sobě, dva čudlíky - Existuje možnost že by na nich bylo něco neřádnýho alias fejkovýho ? Nikdy jsem je v ruce neměl až dnes..... a nechal jsem se ukecat.:o)   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele děcka z jiného soudku : Dnes jsem koupil starý poljoty chronografy (30 ???? let starý). Dvě korunky proti sobě, dva čudlíky - Existuje možnost že by na nich bylo něco neřádnýho alias fejkovýho ? Nikdy jsem je v ruce neměl až dnes..... a nechal jsem se ukecat. :o)   

Hoď foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fejk takových poljotů jsem ještě neviděl. A vzhledem k tomu, že díly na strojky valjoux jsou dražší než originál poljot, který z valjoux vychází, tak i vevnitř budou určitě origo.

Maximálně tam můžou být díly z aftermarketu, např. pouzdro, sklo, tlačítka, korunky. Ale myslím, že i ty jsou původem přímo z Ruska.

Chromování nebylo zrovna chloubou SSSR (je stejně "odolné" jako u primek), takže vlivem potu slézalo a to nejvíc z pozdra, tlačítek a natahovací korunky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoď foto

 

 

Hoď foto

Tuna je foto - mysym že sou docela dobrý. Olezlotiny a rezatiny relativně pomálu.

Ten lišák starej podšitej se dycky staví po vejplatě a neodolám něco koupit.... :notworthy:  

post-28916-0-08858000-1426694590_thumb.jpg

post-28916-0-28784800-1426694661_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuna je foto - mysym že sou docela dobrý. Olezlotiny a rezatiny relativně pomálu.

Ten lišák starej podšitej se dycky staví po vejplatě a neodolám něco koupit.... :notworthy:  

Náhodou jsou pěkný a když trochu pohledáš hodináře tak výměna těch tlačítek z nich udělá naprosto fešácký hodinky.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jen nakupuju. Na prodej mám jen jedny sportky jedničky páč jsem je musel koupit s těmahle poljotama jako "balík". Ale to tohoto fóra nepatří. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je pro změnu co? Chápe to někdo? Nebo jen já mám pocit, že na fotkách jsou originál SMP? Teda kromě toho, že nevidím "red dot".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...