Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

S tou Čínou jsi začal sám: "Strojek je ETA, zbytek cina."

 

Kde bereš jistotu, že v hodinkách za 50$ je pravá Eta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde bereš jistotu, že v hodinkách za 50$ je pravá Eta?

 

Je to tak, mám doma 2 tyhle Ety a i když je tam vyraženo Eta a díly jsou záměné a i když mám pocit, že je dobře zpracovaná a nenašel jsem nic co by napovědělo že je to kopie .... i tak si jistej být nemůžeš. Navíc běžně se ty hodinky prodávaly i okolo 35 USD + doprava. Nicméně ten strojek je podle mě ( ať uz kopie nebo ne ) dobrej. Osobně mi pohádky typu - nakoupil jsem nejde to prodat tak to vyfičíme za výprodejovou cenu nesedí, ale je mi to upřímně jedno, protože chodí OK. Mimochodem mám také Sea-Gull se stejnými strojky......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Aukru (jako na kazdem webovem blesaku) se muzete krom originalu stekat se tremi typy fake zbozi:

1) china quartz stroj (nejlevnejsi, tak 70 USD)

2) china mechanicky stroj, vetsinou kopie ETA Svycarskych kalibru. (cca 130 USD)

3) Swiss ETA stroj v china pouzdrech, takovej HI-End fake, i po strance zpracovani dost presna kopie vcetne serioveho cisla, ktere je ovsem porad stejne.. (cena i pres 250 USD)...takze bacha a kupovat budiky jen s original doklady (kartami).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Aukru (jako na kazdem webovem blesaku) se muzete krom originalu stekat se tremi typy fake zbozi:

1) china quartz stroj (nejlevnejsi, tak 70 USD)

2) china mechanicky stroj, vetsinou kopie ETA Svycarskych kalibru. (cca 130 USD)

3) Swiss ETA stroj v china pouzdrech, takovej HI-End fake, i po strance zpracovani dost presna kopie vcetne serioveho cisla, ktere je ovsem porad stejne.. (cena i pres 250 USD)...takze bacha a kupovat budiky jen s original doklady (kartami).

 

Mno ty ultrsuperfake mají ovšem všechny potřebné kartičky, které si jen vzpomeneš. A časem budou naši východní bratři jistě schopni vyrobit unikátní výrobní číslo na každé hodinky. Tak bych na to moc nespoléhal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ebayi se prazdnych boxu a nevyplnenych warranty karet prodava mraky, kolikrat i s razitkem bez data prodeje a SN ;) Asi jsem zatim nevidel ty faky za 10k ceskejch o kterych se obcas mluvi, ale vsechno co jsem zatim mel tu cest videt bylo podle fotek (v kombinaci s "duveryhodnosti" prodejce) jednoduse rozpoznatelny, at uz podle rozdilu ve vzhledu, podle fotek, ze kterych nic nejde poznat nebo podle toho ze Omegy od centu prodava clovek v krabici a igelitech bez papiru ;)

 

100% jistotu clovek pri koupi pres net mit nebude asi nikdy, ale da se celkem uspesne minimalizovat riziko ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2: co to je za patlaninu :suicide_anim:

Je to pouzdro Sport II se zachovalou lunetou. Pokud je v dobrém stavu (což z fotky nejde poznat, ale prodejce posílá detaily mailem), tak je to odpovídající cena. Kalibr 50 dostaneš jako bonus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...