Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Kde dneska člověk sežene za deset litrů kvalitní mogbuk že jo:-D Ale ani to neni v dnešní době žádná rarita, jedna známá (věk cca 25 let) po mě například chtěla přehrát na telefonu "softler", lidi jsou vynalézaví :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusí to být zrovna tenhle případ, nicméně jsou určité typy lidí mající zvláštní zálibu dělat ze sebe navenek většího či menšího (podle okolností) blbce... Je to totiž báječné mimikry, druhá strana (či celé okolí) pak často nabyde přesvědčení, že sama má navrch, a ukolébána tímto zjištěním polevuje v obezřetnosti se všemi možnými následky z tohoto stavu vyplývajícími...   :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten inzerát na počítač není tak hrozný. Vypadá to podle písma na člověka starší generace, který se možná ani anglicky neučil. Můj názor.

Na to, abys uměl napsat notebook, není nutno se učit anglicky. Pokud jej máš, máš i internet. Pokud bydlíš v CZ a koukáš na televizi, tak tam dávají reklamu na zkurveného panáčka z alza.cz. Otevřeš alza.cz, první co většinou uvidíš, bude: Nabízíme notebooky již od... Toť můj pohled na věc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to, abys uměl napsat notebook, není nutno se učit anglicky. Pokud jej máš, máš i internet. Pokud bydlíš v CZ a koukáš na televizi, tak tam dávají reklamu na zkurveného panáčka z alza.cz. Otevřeš alza.cz, první co většinou uvidíš, bude: Nabízíme notebooky již od... Toť můj pohled na věc. 

 

Myslím, že v tomto inzerátu nikde notebook napsáno ani není, ne? Pokud to někdo napsal ručně na nástěnku, asi do Alberta, tak doma ani net mít nemusí. Mohl to psát za nějaké dítě, atd. To už jsou ale pouze spekulace. Je mi to celkem jedno, ale ten inzerát tak příšerný, z mého pohledu, není. Díváš se na to pouze ze svého pohledu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že v tomto inzerátu nikde notebook napsáno ani není, ne? Pokud to někdo napsal ručně na nástěnku, asi do Alberta, tak doma ani net mít nemusí. Mohl to psát za nějaké dítě, atd. To už jsou ale pouze spekulace. Je mi to celkem jedno, ale ten inzerát tak příšerný, z mého pohledu, není. Díváš se na to pouze ze svého pohledu.

Ano, spěchá s rodiný důvodů
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že v tomto inzerátu nikde notebook napsáno ani není, ne? Pokud to někdo napsal ručně na nástěnku, asi do Alberta, tak doma ani net mít nemusí. Mohl to psát za nějaké dítě, atd. To už jsou ale pouze spekulace. Je mi to celkem jedno, ale ten inzerát tak příšerný, z mého pohledu, není. Díváš se na to pouze ze svého pohledu. 

Ale notak, je to vlákno/téma s názvem "pro zasmání":-)  Ten inzerát je úsměvný a proto jsem ho sem hodil. Rozhodně jsem ho sem nehodil, abych vyvolal nějaký flame - a důvody, proč je takový jaký je, už nejsou tak podstatný a je zbytečný je řešit...  Kdybychom řešili takovéhle chujoviny, tak už by to nebylo vlákno pro zasmání, ale k pláči....

 

A pokud se někoho ten inzerát dotkl, veřejně se mu tímto omlouvám a dál bych to už neřešil - howgh :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti zákazníci můžou klidně bejt z velký části podobně gramaticky nadaní jako autor, myslim že je bohužel mezi lidma dost jedinců, co v tom textu ani neviděj chybu.

Nebo je je jim to fuk a místo gramatické stránky inzerátu je zajímá ta věc co je na prodej :) Vzato kolem a kolem nevím proč bych nemohl nakupovat u negramota když má něco zajímavého na prodej (ne že bych si já osobně konkrétně u tohohle maníka někdy něco koupil).

Upraveno uživatelem Dobie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si něco u negramota klidně koupil, kdyby to bylo výhodný, nakonec samozřejmě proč ne že jo, ale první dojem je ten, že takovej inzerát ve mě velkou důveru nevyvolá a hlavně mě to pobavilo, proto jsem to sem primárně dal;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

mě ti připadá že na tom dýnku nad těma soustřednejma půlkruhama uprostřed fakticky něco vyrejpanýho je. Akorát teda silně pochybuju že by tam náměstek starýho Obziny nechal něco vyškrábat hrotem od kružítka nebo hřebikem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...