Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Taky jsem kdysi koupil "Franken watch" Citizen z Indie. Ciferník lidová tvořivost, rafičky fake Rolex, jetý Citizen 8200 v pouzdře vyleštěném na doraz s víčkem Citizen. Zatím je mám jako připomínku vlastní ukvapenosti. Ale na strojku můžu beze strachu trénovat rozborku a mám 2 nové stěžejky a kožený pásek dětské velikosti.

 

Odesláno z mého FRD-L02 pomocí Tapatalk

Taky jsem takhle koupil ,,Favre- Leuba" v dobách kdy jsem začínal. A udělaly mi radost- ten origo strojek se dvěma pérovníky je hezký kousek hodinařiny...všechno ostatní samozřejmě k ničemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Taky jsem takhle koupil ,,Favre- Leuba" v dobách kdy jsem začínal. A udělaly mi radost- ten origo strojek se dvěma pérovníky je hezký kousek hodinařiny...všechno ostatní samozřejmě k ničemu...

Ty jsem dal dnes na servis pod Vyšehrad a přesně totéž pánové říkali :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby tam bylo jasně napsaný, že to je bastl-domorobo skládačka, cifr je reprint a že origo je jen ten strojek, tak by to bylo docela ok. Není to až tak hnusně udělaný..

No, vždyť to tam píše:

...zakazkova vyroba..   ...strojek cca 80 let stary?   ...vsazen do nově vyrobeneho pouzdra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je to naprosto regulérní skládačka/předělávka kapsáčů do nerezového pouzdra, jakých se dělá poměrně dost a nebývají ošklivé (podle vkusu každého soudruha.) Sám jsem loni pořídil troje, dvoje Omegy dostali synové, Bucherer jsem si nechal.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...