Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

 

Souhlasim, že z dálky bych tenhle fík asi neprokouknul  :rolleyes:

Ale dokud nebudou "chrono tlačítka" ovládat stopky a vteřinovka bude poskakovat, tak jsem v klidu, protože se při koupi nespletu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najdi si někde fíky za dvacku a budeš mít co dělat. Tohle jsou hračky z pláže, kdybys u těch neviděl rozdíl, tak by bylo něco sakra špatně.

Někde jsem viděl video chlapa z Istanbulskýho bazaru, který chtěl po prodejci prvotřídní Rolexy. Dal mu je. Stály na fake docela dost (200 - 500, teď nevím), ale byly na první pohled k nerozeznání. Po otevření to bylo evidentní.

U těchhle Omeg mě fascinují plastický indexy a v podstatě kvalita zpracování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fikov je plna prdel ... omegaci, viete takto povedat v com je rozdiel (na prvy pohlad)

 

 

Na první pohled - tuhle tašku davájí snad jen fejkaři, ref. z karty patrí Constellation, spona je křivě gravírovaná, strojovna (stačí jen uchycení rotoru šroubem), tvar perly, barva lunety, křivé švy na řemenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, kdyby byla šance 1:100 že koupím fejk, vyjde to na mne. Já to vím.

 

Naštěstí nemám takové ambice, aby moje hodinky byly dokonalejší než já sám ;o)

Takže při zdi a když z druhé ruky, tak na chronomagu. (sláva mu ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První na co se mrknu je luneta a lumi bod. Ve většině případů dál hledat nemusim. A samozřejmě jako v tomto případě cena. Ještě jsem nepotkal neinformovanýho, co by origo prodával desetkrát, dvacetkrát, stokrát pod cenou. Naopak už jsem pokusy zaznamenal. Nekdy jsou lidi ochotni u aukce od nuly dát za fík treba až deset tisíc. By mě zajimalo, jak s tim maj dál starosti, když zjistej, že si nabehli.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Na první pohled - tuhle tašku davájí snad jen fejkaři, ref. z karty patrí Constellation, spona je křivě gravírovaná, strojovna (stačí jen uchycení rotoru šroubem), tvar perly, barva lunety, křivé švy na řemenu.

Tak to si teda pekne vysvetlil. Ta spona je fakt hnus. Btw. Ale pre neznaleho a uplneho "chrono-lajka" keby by si mu tieto fiky predal za 3k tak to nespozna. Teda aspon prve dva dni kym sa mu nerozpadnu. Ako povedal kolega vyssie, chronomagforum, god bless you. Keby som tu nestravil vela hodin a nepokukoval poznackach v desiatkach K, tiez by som to nerozpoznal keby ten tupec nedal cenu 300?....

Upraveno uživatelem artsvk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...