Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

 borcem jsem si domluvil na čtvrtek schůzku s tím, že zajdem k Dušákovi, tak sem pak dám report (pokud to teda klapne a přijde...)  :D

 

Tak na tohle se opravdu těšim :) :) 

 

Ona celá ta luneta je divná... velikost a šířka "ozubení" lunety je vyšší, linky jsou tlustější a jdou téměř až do kraje... hloubka prolisů... lumibod.... 

 

Teda jestli přijde a je to fejk a neví co prodává (chudák to koupil s úžasnou vidinou investice)... tak to bude zřejmě zážitek. To aby vzal i ty Hubloty s sebou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na tohle se opravdu těšim :) :) 

 

Ona celá ta luneta je divná... velikost a šířka "ozubení" lunety je vyšší, linky jsou tlustější a jdou téměř až do kraje... hloubka prolisů... lumibod.... 

 

Teda jestli přijde a je to fejk a neví co prodává (chudák to koupil s úžasnou vidinou investice)... tak to bude zřejmě zážitek. To aby vzal i ty Hubloty s sebou. 

 

Tak přidám slíbený report ze včerejší schůzky ;) Kluk je před maturitou, hodinky údajně koupil od nějakýho chlapa a ani ho prý nenapadlo, že by nebyly pravé... (  :clap: ) ... jinak samozřejmě batoh LV, taštička Gucci, no prostě vystajlovanej :D

Krabička vypadala origo, v krabičce tah - ten si netroufám hodnotit, hodinky na první pohled a pocit v ruce by mohly kdekoho zmást, každopádně se potvrdilo, co jsem viděl už na fotkách - osa korunky He-ventilu směřující do středu cifru, strojek vážně divně pootočenej a s nápisy, kde být nemají, chrono šlo, ale hodinová ručka chrona byla tentokrát v půl 12 při vynulování...

Vše jsem mu ukázal a řekl mu, že podle mě pravé nejsou a co teda říká na návštěvu Dušáka. Kupodivu souhlasil, že ho to taky zajímá.

Slečna v servisu nám řekla, že pravost neověřují, tak jsem jí popsal, že její kolega to nedávno "zvládl" v rámci regulace chodu (300,- Kč).

S lehkým opovržením v očích vzala hodinky do ruky, lupu na oko a začala do PC opisovat buď číslo strojku nebo číslo hodinek.

Dopsala, chvilku klikala, najednou se zvedla od kompu, hodinky schovala do krabičky, podala nám je a řekla, ať s tím odejdeme, že bude dělat, že jsme tam nebyli...

Kluk mi říkal, že má s sebou ještě ty Hubloty, ale to už jsem popravdě vidět ani nepotřeboval... ;)

Konec příběhu  :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu smutnou pointou pro mne je fakt, že když už vůbec ve značkovém servisu vezme někdo lupu do oka, tak si potom ještě ověřuje SN a teprve potom tak nějak prohlásí, že se jedná o falzum. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný příběh.

Asi nic překvapivého. Co je však z mého úhlu pohledu "překvapivé" je to, že hodinky jsou na inzerátu stále vesele dál za 70tis... Teď už by tam mělo být o jednu nulu méně... :-( 

Naštěstí když si půjde někdo pro hodinky za 70, bude vědět, že je to fake... a kdo by se mohl nechat napálit, za to nedá 70.... Takže snad nikdo na to neskočí  :lol2:

 

A vzal to "statečně"? :)

 

Tak přidám slíbený report ze včerejší schůzky ;) Kluk je před maturitou, hodinky údajně koupil od nějakýho chlapa a ani ho prý nenapadlo, že by nebyly pravé... (  :clap: ) ... jinak samozřejmě batoh LV, taštička Gucci, no prostě vystajlovanej :D

Krabička vypadala origo, v krabičce tah - ten si netroufám hodnotit, hodinky na první pohled a pocit v ruce by mohly kdekoho zmást, každopádně se potvrdilo, co jsem viděl už na fotkách - osa korunky He-ventilu směřující do středu cifru, strojek vážně divně pootočenej a s nápisy, kde být nemají, chrono šlo, ale hodinová ručka chrona byla tentokrát v půl 12 při vynulování...

Vše jsem mu ukázal a řekl mu, že podle mě pravé nejsou a co teda říká na návštěvu Dušáka. Kupodivu souhlasil, že ho to taky zajímá.

Slečna v servisu nám řekla, že pravost neověřují, tak jsem jí popsal, že její kolega to nedávno "zvládl" v rámci regulace chodu (300,- Kč).

S lehkým opovržením v očích vzala hodinky do ruky, lupu na oko a začala do PC opisovat buď číslo strojku nebo číslo hodinek.

Dopsala, chvilku klikala, najednou se zvedla od kompu, hodinky schovala do krabičky, podala nám je a řekla, ať s tím odejdeme, že bude dělat, že jsme tam nebyli...

Kluk mi říkal, že má s sebou ještě ty Hubloty, ale to už jsem popravdě vidět ani nepotřeboval... ;)

Konec příběhu  :P

Upraveno uživatelem dieqo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštěstí když si půjde někdo pro hodinky za 70, bude vědět, že je to fake... a kdo by se mohl nechat napálit, za to nedá 70.... Takže snad nikdo na to neskočí

Tohle s tim vůbec nesouvisí a nikdy by nemělo být zavinění ani trochu přesouváno na hejla a trubku kupce. Je to princip a je jedno, jestli se jedná o nafintěný hrnce za 30 nebo fejkový omegy za 70.

Podle mě to prostě byl pokus o podvod záměrně podpořený značkovým (nepochybně taky fejkovým) outfitem podvodníka a rozhodně ne úsměvná historka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panka vidím na oje.avaca prvého kalibru ( ale možno mu len krivdím :) )...k jedným novým drahým hodinkam nemá nič a k druhým má, ale nechce nič overovať...

 

Kvôli takým ako on som si dal tu námahu a možno som našiel aj zdroj...

https://www.allswisswatch.eu/swiss-replica-watches/omega/omega-seamaster-planet-ocean-600m-master-chronograph-1-1-mirror-ultimate-replica-edition.html

...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na tom celém zážitku s AD (tady Dušák) spíš zaráží, proč mají takový problém se kouknout na hodinky a říct: bohužel, tohle je fejk. HLáška : pravost neověřujeme, je v tom případě dle selského rozumu na odebrání licence. K čemu je potom tedy autorizovaný? To by tam totiž taky AD mohl prodávat fejky AAA a kdo z Vás by to zjišťovall, když hodinky koupil u AD i s papírama? Já nevím, třeba jsem úplně mimo, ale  snad AD je od toho, aby mi pomohl , když si nejsem jistý a stejně bych asi servisoval u něj, ne (tedy do budoucna potenciállní zákazník)? A to už nemluvím o tom, že jako správný obchodník by hned měl nabídnout svoje zboží, nebo jsem opravdu tak moc naivní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panka vidím na oje.avaca prvého kalibru ( ale možno mu len krivdím :) )...k jedným novým drahým hodinkam nemá nič a k druhým má, ale nechce nič overovať...

 

Kvôli takým ako on som si dal tu námahu a možno som našiel aj zdroj...

https://www.allswisswatch.eu/swiss-replica-watches/omega/omega-seamaster-planet-ocean-600m-master-chronograph-1-1-mirror-ultimate-replica-edition.html

...

Nechapu ze je nekdo ochoten dat 800$ za fejky... A cumim jak jsou docela zdarile :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud byste měli zájem o LUKSUSNI Breitling, PRESTYŽNI Rolex a Omega s namalovaným turbem, tak mohou být Vaše za velmi příznivou cenu :)

https://auto.bazos.cz/inzerat/115096906/nove-luksusni-a-modni-breitling-omega-rolex.php

 

To není namalovaný turbo ale jenom setrvačka podle mě, každopádně, dlouho jsem se takhle nezasmál :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu ze je nekdo ochoten dat 800$ za fejky... A cumim jak jsou docela zdarile :(

 

Tak ono su to asi hodinky pre "uchylov" ktori chcu okoliu dokazovat ze maju nieco na co nemaju ( alebo aj maju, ale ich turbozmyslanie im napovie ze naco dat za Rolex 9k, ked mozu mat "Rolex" za 0,6k...a aj tak to nikto z ich okolia nezisti )

 

My co sme chronomagori by sme to na ruku nedali... + nema to ziadnu hodnotu...ked ta prestanu take hodinky bavit, co s nimi? Mozes ich hodit akurat psovi.

 

Ale ak na tomto chce niekto zarabat, tak myslim ze Liqid to dobre vystihol...to je uz na pracu PCR a podobnych organov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...