Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Doufám že to tu nebylo.

Pokud má někdo zájem o měření času ve třech osách a plně funkční logaritmické pravítko - zde jsou:

https://www.sbazar.cz/buyerski/detail/100544755-breitling-superocean-chronograph-rolex-iwchublot

 

Krásné nové, nikdy nepoužité elegatní luxusní hodinky! Plně funkční chronograf - měření času ve třech osách, luminiscence, pásek a tělo hodinek zhotoveno z ušlechtilé oceli L316 (Švédsko!). Veškeré prvky nesou gravírování s logem výrobce - dýnko, korunka, přezka. Plně funkční logaritmické pravítko, hodinky vlhko a vodotěšné. Opravdový unikát, v ČR téměř nesehnatelné! Skutečně moc povedený model, žádný laciný přeplácaný design,a elvkusná elegance. Pro více informací, mne prosím, kontaktujte. Veškeré info, popřípadě i detailnější foto, Vám obratem poskytnu. Rovněž Vám velmi rád hodinky předvedu. Opravdu unikátní nabídka, top kvalita, vše zkrátka tak, jak má být. Budete spokojeni!

 

 

post-67425-0-25559600-1582056718_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo má raději Hujery a pokud jsou jediné v ČR . . .

 

Sháníte opravdový pánský klenot? Něco, co Vám bude každý den na Vašem zápěstí připomínat, jak je Váš čas cenný? Pak je tato nabídka pro Vás. Nabízím úžasně decentní hodinky, které jsou ÚPLNĚ nové, nikdy nenošené. Elegatní, ale přitom již na pohled velmi luxusní hodinky! Plná luminiscence, pásek a tělo hodinek zhotoveno z ušlechtilé nerezivé oceli. Veškeré prvky nesou rytinu loga výrobce - dýnko, korunka, přezka. Krásná starozelená barva! Hodinky jsou vodotěšné. Opravdový unikát, v ČR téměř nesehnatelné! Schválně se na českém (evropském) internetu přesvěčte. Skutečně povedený model, žádný laciný přeplácaný design, ale vkusná elegance. Pro více informací, mne prosím, kontaktujte. Veškeré info, popřípadě i detailnější foto, Vám obratem poskytnu. Rovněž Vám velmi rád hodinky předvedu. Opravdu unikátní nabídka, top kvalita, vše zkrátka tak, jak má být. Budete spokojeni!

 

https://www.sbazar.cz/buyerski/detail/100544556-tag-heuer-autavia-isograph-aktualne-jedine-v-cr

Upraveno uživatelem Army11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to se tomuhle snažím vyhejbat a tudíž to ani nekomentuju, ale tohle je teda strašnej hnus. Ale na druhou stranu to má aspoň funkční chronograf a to se musí ocenit. 

 

Ještě jsem se koukl na hodnocení prodávajícího. Taky dobrý.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tenhle vykuk má až nebezpečně dobře vypadající kousky  :eek:

 

https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=3757225&telefon=604555030&jmeno=Ww

 

V inzerátech zmiňuje, že jsou to repliky. Ale děsí mě představa, že od něj něco koupí ještě větší vykuk a dá to za cenu originálu...

Za mě to jsou bohužel hodně povedený fejky...  :helpsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle vykuk má až nebezpečně dobře vypadající kousky  :eek:

 

https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail=3757225&telefon=604555030&jmeno=Ww

 

V inzerátech zmiňuje, že jsou to repliky. Ale děsí mě představa, že od něj něco koupí ještě větší vykuk a dá to za cenu originálu...

Za mě to jsou bohužel hodně povedený fejky...  :helpsmilie:

 

Cituju .....je v tom klasická éra 2822  :lol2: 

 

ten rozdíl barev u Panerai Submersible indexů a ruček je taky dobře vidět.

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cituju .....je v tom klasická éra 2822 :lol2:

 

ten rozdíl barev u Panerai Submersible indexů a ruček je taky dobře vidět.

Taktak nastesti nejsou moc povedeny a dobre poznatelny. Ty omegy "oceán" maj typickej bobek misto lumibodu. Upraveno uživatelem Flico
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...