Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Ty fejky želv už jsou přes dvojku. To už je i na funglovky moc.

Znovu jsem prodejce cca před půl hodinou upozornil, že se dopouští TČ, nyní důrazněji. Pravděpodobně jen náhoda, ale následně se objevilo toto oznámení. Když tak šikovný vnuk, asi budoucí chronomagor. :D

post-23487-0-00134700-1585337918_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicméně tomu stejně nerozumím: sice ke ...

 

Aktuální cena 3.100,- tak to už je tak 1.600 v plusu, možná víc.

 

Tohle je taky dobrý

 

Orient

 

Prodám pánské hodinky ORIENT z tohoto důvodu. Koupil jsem je nové s tím, že jsou to automaty. Asi po dvou týdnech jsem zjistil, že jsou na baterii. Hodinky jsem měl asi třikrát na ruce a jsou bez poškození. Sklíčko je bez jakýchkoliv škrábanců i vlásečnic. Spodní víčko má nějaký ten škrábaneček od toho, jak jsem ho povoloval, abych se přesvědčil jestli jsou to automaty. Specifikace: Otočná luneta, datumovka, vodotěsnost 30 m, rozměr ocelového pouzdra 44 x 50 x 12 mm, šířka ocelového řemínku 20 mm.

 

post-17935-0-28034000-1585678621_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuální cena 3.100,- tak to už je tak 1.600 v plusu, možná víc.

 

Tohle je taky dobrý

 

Orient

 

Prodám pánské hodinky ORIENT z tohoto důvodu. Koupil jsem je nové s tím, že jsou to automaty. Asi po dvou týdnech jsem zjistil, že jsou na baterii. Hodinky jsem měl asi třikrát na ruce a jsou bez poškození. Sklíčko je bez jakýchkoliv škrábanců i vlásečnic. Spodní víčko má nějaký ten škrábaneček od toho, jak jsem ho povoloval, abych se přesvědčil jestli jsou to automaty. Specifikace: Otočná luneta, datumovka, vodotěsnost 30 m, rozměr ocelového pouzdra 44 x 50 x 12 mm, šířka ocelového řemínku 20 mm.[/size]

 

attachicon.gifIMG_20200331_201247.jpg

Tak tohle je opravdu pro zasmani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuální cena 3.100,- tak to už je tak 1.600 v plusu, možná víc...

Jj, současná cena těch "originálních fejků" je asi taková....Řešil jsem ten prodej s Aukrem a zasílal jim i detail fotky, ze které je poznat to fejkové sériové číslo 630711, a samozřejmě i odkazy na zahraniční stránky, kde to rozebírají, ale asi je jim to málo anebo to potřebují slyšet i od někoho jiného, já jsem pro ně notorický kverulant :(.  

post-23487-0-84951000-1585680863_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lucid: bohuzial momentalna odozva Aukra na fejky je tyzden a viac. Takza smejdi a ojebavaci predavaju kludne dalej.

To ne, ta holčina z Aukra reagovala a vyžádala si další podrobnosti, což jsem jí poslal, ale od té doby nic... přístup Aukra, aby neprokazoval prodejce, že se jedná o originály, ale aby kupující prokázal, že jsou to fejky, je podle mne zcela zvrácený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...