Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

https://www.sbazar.cz/karel.zapletalq/detail/131833153-omega-seamaster-600m-planet-ocean-blue

Citovat

hodinky jsou úplně nový, jsou to napod 1:1, ale 1:1 žádná podezřelá Čína nebo nějaký no name

Citovat

Pro znalce a lidi kterým hodinky vytváří radost;)))

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, xbraj19 napsal:

Jaký má význam vážit ocelové hodinky?

Přesně nad tím jsem taky uvažoval 🤣....   Třeba ukazuje, že váží jako “pravé” ( Ok, sám teď nevím kolik přesně váží 😂 ) ... Nebo....  A to spíš - je to limitka a jsou celé z bílého zlata ..... 😂

Upraveno uživatelem Lobber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připomněli jste mi díl z Pečeného sněhuláka, kde dva "spoluobčané" vlečou leteckou pumu do sběrny

"to nieje železo, to je mosac, more" Jakto že mosaz, to je železo "Tu je to napísané. mosac" - na pumě byl nápis Mosad (=izraelská zpravodajská služba) - končí to výbuchem, "pozri, z toho tuná ostala len hlava" - to byla Leninova busta, kterou tam jiný kolega vlekl ;o)

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, xbraj19 napsal:

Jaký má význam vážit ocelové hodinky?

Já myslím, že to význam má, podle mě je tam jistá odchylka, pokud jde o fake, aspoň u některých modelů rolex docela zásadní, asi 10g. I když u těchto je už z vesmíru jasné, že je to fake, už ta ražba na zadním krytu, to nemají žádné rolexy, podle toho, co jsem si tak četl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...