Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Shodou okolností jsem se včera večer po delší době podíval na aukro ("starožitné hodinky") a nestačil se divit... Krom této záložky nebo Orlíků za půl míče tam byly i nějaké vintážní Oyster Perpetual chronograf s černým cifrem za pět mio rovněž od prodejce Orlíků. Dnes už z nabídky zmizely, škoda, že jsem si neudělal screenshot, možná byste koukali taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady asi nějaké zrušené hodinářství, no není se co divit, teď v koronakrizi. Za krásné ceny nabízí Seika, Citizeny, Tissoty... Je to smutný příběh, když se i autorizovaný dealer musí takhle podbízet a prodávat prakticky zadarmo...

 

https://www.sbazar.cz/miloslav.02/detail/138196886-panske-hodinky-seiko-605k2-cerne-nove

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky (koukám teď, že úplně stejný šroty a výslovně přímo z Indie byly diskutovaný třeba tady:) Jinak dotyčnej prej pracoval v JPN firmě a já jsem upozorněním, že mi chtěl vnutit Feiko odkopal a prej "Jakou měrou soudíš, tak takovou měrou Ti bude naměřeno" :D Takže taková aukro reakce, tak snad vlákno správný :)) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, VojtaB napsal:

Díky (koukám teď, že úplně stejný šroty a výslovně přímo z Indie byly diskutovaný třeba tady:) Jinak dotyčnej prej pracoval v JPN firmě a já jsem upozorněním, že mi chtěl vnutit Feiko odkopal a prej "Jakou měrou soudíš, tak takovou měrou Ti bude naměřeno" :D Takže taková aukro reakce, tak snad vlákno správný :)) 

Ty vogo, a říkáš odsud? Smutný :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, lucid napsal:

Ty vogo, a říkáš odsud? Smutný :angry:

Ještě smutnější je, že tu je registrovanej 7 let a řádově stovky příspěvků. A když teda řekneš, ať ty Feiko radši hodí do koše, aby za jejich nabízení nedostal ban a chceš říct, jak origo Seiko poznat, je reakcí takovej hystrion 🤦‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...