Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

zrovna jsem se díval na polskou značku Vratislavia a vzpomněl jsem si na jiný stát z politického uskupení V4, hodináři  neprávem opomíjený -  Maďarsko.

A přitom to tam očividně žije, schválně si třeba na seznamu dejte dotaz "Hungarian watches" a vyjede nabídka, kde je fakt na co koukat ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To jsem za sebe zas jednou udělal tydýta.  Opakovaně mi to na "Hungarian watches" vracelo odkazy na p0rn0
a na nic jiného. Tak jsem to poslal dál. A až jsem to tu "vtipně" vystavil, tak jako když utne.
Köszönöm, sárga cserebogár! 

 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
před 24 minutami, papun napsal:

Je to fíkus že? Ne že bych to chtěl kupovat, jen chci zjistit, že jsem už trošku zlepšil zrak :)

https://aukro.cz/tissot-swiss-made-20-atm-6994021587

drobné nepřesnosti v provedení dávají tušit, že pochybnosti o originalitě nabízeného unikátu jsou nejspíš na místě.

Můj zrak to tedy nezlepšilo ;o) - slzy mi vhrkly kam neměly, krása až oči přecházejí mimo přechod,,,,,

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 18 hodinami, Jettero napsal:

no nevimti, ja bych klidne mohl na prvni pohled a z tech spatnejch fotek rict ze je to origo. nezdaji se mi trosku velke zuby na lunete, korunka a mozna logo na zadni strane, ale to vsechno muze byt zkresleno spatnym fotoaparatem. a ma to roztoceny registry a pritom chronografova rucicka je na 12, ale zase bez osobniho pohledu bych se nehadal. jeste se divam ze zevnitr se nezdaji clanky naramku zlate, ale zase tezko rict z blbejch fotek

Upraveno uživatelem Ondazz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...