Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

hypoteticky, kdyby si z toho nekdo delal srandu a dal tam 100M a vydrazil to, tak to po nem muze vymahat? i kdyby se ten druhy 100x branil, ze je to evidentni sranda?

P.S. neprihazoval jsem. jen me zajima, jak se to resi

 

příklad

:-)

http://www.novinky.c...-620-korun.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodejce je mazaný a vlastně nikde neuvádí, že to Tagy jsou, respektive jejich kopie. To nic ale nemění na tom, že je to prodej falzifikátu a aukro by inzerát mělo odstranit. Anebo je dovoleno prodávat faky, kdy stačí, že neuvedete žádnou značku?

 

Aukru to je asi šumák,hlavně že z toho mají prachy.Dal jsem ověření aukce,ale nic se nedělo.Na Watchuseek tyhle fejky řešili.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, už mě to Aukro začíná pěkně sr.. Kolega si tam koupil před nedávnem Windows 7 Ultimate, po doručení zjistil, že se jedná rovněž o padělek. Nahlásil to Aukru, ale je to zřejmě nezajímá. Prodejce po nahlášení prodal ještě 100 kusů po 2000,- takže slušný výdělek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, už mě to Aukro začíná pěkně sr.. Kolega si tam koupil před nedávnem Windows 7 Ultimate, po doručení zjistil, že se jedná rovněž o padělek. Nahlásil to Aukru, ale je to zřejmě nezajímá. Prodejce po nahlášení prodal ještě 100 kusů po 2000,- takže slušný výdělek.

 

To je hnus, nicméně jak někdo může doufat, že za 2tis. dostane originál Win7 UltimatePosted Image ?

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodejce měl už v té době asi 10 kladných komentářů na ty Win7, že je vše OK - proto koupil. Ovšem po podrobném prohlédnutí bylo vše jasné. Pak už se to zá######ýma komentářama začalo vyplňovat.

Upraveno uživatelem Džanek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aukro by přece mělo řešit takovéto případy, nebo se pletu? Na ebay, když jsem měl problém, vždy se to vyřešilo k mé spokojenosti, (př. koupil jsem kryt na Nokii z Číny, na foto to vypadalo moc dobře, ovšem skutečnost byla katastrofa, prodejci jsem napsal, domluvil se a poslal kryt zpět, jakmile ho obdržel, dostal jsem peníze zpět. Jiný kraj jiný mrav, takový šmelináře bych pověsil za koule do průvanu Posted Image.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...