Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Monte Wehro mi zní jako Monte Negro, čili černá hora, což je pivo, který má dost projímavý účinky, nebo turistická destinace, kde se našinec zaručeně vyse*re z podoby. Tak si říkám, jestli ty hodinky nebudou mít na uživatele stejnej vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si zaslouží dát do zlatého prodejního fondu, aby někdo do inzerátu psal, že umí rozdávat slušně pravým hákem, to jsem ještě neviděl, neslyšel :D :D :D

To se mu určitě někdo ozve... :D

"Pravej hák" a pravopis asi někdo jen tak nepředčí :boxing:

 

Tohle není sice na Aukru, ale je to klasická oblbovačka pro kavky a ani mi to nepříjde k smíchu.

http://www.nakupvakci.cz/cs/panske-hodinky-luxusni-model-detomaso-firenze/#competition

Tenhle "luxusní" fujtajbl nabízeli nedávno i na Slevomatu, a když jsem se zeptal na původ hodinek, tak mi příspěvek radši smazali. Hlavně, že se Slevomat tváří, že spokojenost zákazníka je pro ně prioritou :sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Pravej hák" a pravopis asi někdo jen tak nepředčí :boxing:

 

Tohle není sice na Aukru, ale je to klasická oblbovačka pro kavky a ani mi to nepříjde k smíchu.

http://www.nakupvakc...ze/#competition

Tenhle "luxusní" fujtajbl nabízeli nedávno i na Slevomatu, a když jsem se zeptal na původ hodinek, tak mi příspěvek radši smazali. Hlavně, že se Slevomat tváří, že spokojenost zákazníka je pro ně prioritou :sad01_anim:

 

Prima závěr: "... Navíc jsou baleny přímo v originální krabičce, takže je rovnou můžete někomu darovat." lol.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Pravej hák" a pravopis asi někdo jen tak nepředčí :boxing:

 

Tohle není sice na Aukru, ale je to klasická oblbovačka pro kavky a ani mi to nepříjde k smíchu.

http://www.nakupvakc...ze/#competition

Tenhle "luxusní" fujtajbl nabízeli nedávno i na Slevomatu, a když jsem se zeptal na původ hodinek, tak mi příspěvek radši smazali. Hlavně, že se Slevomat tváří, že spokojenost zákazníka je pro ně prioritou :sad01_anim:

 

Luxusní hodinky za luxusní cenu :smile_anim:. Koukám,že už neví, kde inzerovat , na slevových serverech jsou neustále v nabídce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Černý nejsou, jsou zlatý, je to vidět na dalších fotkách, podle mě jsou hodinky v pořádku, otázka je, jestli by i celá následná transakce byla ok, cena je víc než příznivá...

Upraveno uživatelem Mirek24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už začínám mít alergii na použití slova luxusní. Za chvílí to nabude docela jinýho významu, než byl původní.

 

Já tu alergii mám už nějakou dobu. To slovo už bylo tolikrát znásilněno, že ztratilo jakýkoli význam. Prodejci se snaží udělat dojem, že nabízejí "luxus pro každého", což je ale z podstaty nesmysl.

 

Stačí vyhledat na aukru "luxusní" a máte hotovou přehlídku luxusu. Luxusní hodinky za pár stovek, luxusní sluneční brýle za pade, luxusní kabelka za dvě kila. Před pár roky jsem si kupoval kvalitní sluchátka/špunty za pár tisíc, považuju je za kvalitní, ale rozhodně ne za luxusní. Na Aukru jsem byl krátce registrovaný, ale když mi začaly chodit newslettery, které mě vybízely k nákupu "luxusních sluchátek" za 80 korun, tak jsem registraci zrušil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...