Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

To je konec, cituji: V nerezovom prevedení sa jedná o skutočne ojedinelý kus s výrobným číslom 215 a úprimne by ma potešilo, keby sa hodinky dostali do rúk zberateľovi, ktorý vie oceniť tento model. Tohle jsem presne cekal, by me zajimalo. kolik lidi smelinari z Aukra napali, nez se to trochu rozkrikne...

Na jakou cenu se to musí vyšplhat, aby z toho měl nějaký vývar ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomuhle prodejci jsem psal, že tohle má s leteckými společný jen ciferník. A že ho buď někdo napálil a on to neví, nebo to ví a je podvodník. A on mne vypláchl, že o tom nic neví a podvodník není a prodává je vesele dál jako originál - tak pozor na něj.

 

Jinak jestli je chceš, tak mám doma troje - dvoje číslované. Jedny bych mohl obětovat. Jde o to, jak moc pěkný stav potřebuješ. A o cenu, já je nijak moc prodávat nepotřebuji, držím si je spíš na výměnu za něco jiného pěkného z oblasti Prim Sport. Ale můžeme se domluvit. Když tak pošli SZ.

 

Ahoj, nevím co to je pošli SZ, dlouho jsem tu nebyl a nějak se zde zatím neorientuji. Poslal jsem ti nějakou zprávu s kontaktem, tak snad dojde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasné - ručky jsou na normální PS2 automaty v kalibru 69. A tam je jiný číselník a tím pádem jinak dlouhé ručky. To zas někdo nedával pozor. A o číselnících pan Hněvsa prý tvrdil, že ty jsou ještě původní ze starých zásob. No tak to se ten znak stářím nějak divně zdeformoval. :thumbsdown_anim:

 

Až na sekundovku jsou ručičky původní. Ty ze sportových automatů mají nejsou takhle sytě zelené, jsou do modra.

 

Že je šméčkuje takový známý prodejce, to je skutečně ostuda.

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik za ně musí prodejce dostat, aby se mu vrátily prachy, které dal v Parexu za pouzdro, ciferník, ručky, korunku, sklíčko a kompletaci?

Plus starej strojek, samozřejmě (a ono těch automatů zase tolik není).

Mám pocit, že to pro prodejce žádnej velkej kšetf nebude. A to je jedině dobře, když si nabijou držku a prodělají.

P.S.: Pořád čekám, kdy přihodí někdo s nickem "hornik z Karvine". Pak to bude v mých očích dokonalé :)

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomuhle prodejci jsem psal, že tohle má s leteckými společný jen ciferník. A že ho buď někdo napálil a on to neví, nebo to ví a je podvodník. A on mne vypláchl, že o tom nic neví a podvodník není a prodává je vesele dál jako originál - tak pozor na něj.

 

Zajímavé. Mi se přiznal, že to všechno ví, že to konzultoval s panem inženýrem H. Ale že prý to je pořád lepší, než MPM s Miyotou :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik za ně musí prodejce dostat, aby se mu vrátily prachy, které dal v Parexu za pouzdro, ciferník, ručky, korunku, sklíčko a kompletaci?

Plus starej strojek, samozřejmě (a ono těch automatů zase tolik není).

Mám pocit, že to pro prodejce žádnej velkej kšetf nebude. A to je jedině dobře, když i nabijou držku a prodělají.

P.S.: Pořád čekám, kdy přihodí někdo s nickem "hornik z Karvine". Pak to bude v mých očích dokonalé :)

Stejně je to až smutný, jak tvrdej maj tihle Aukro šmelináři chlebíček...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomuhle prodejci jsem psal, že tohle má s leteckými společný jen ciferník. A že ho buď někdo napálil a on to neví, nebo to ví a je podvodník. A on mne vypláchl, že o tom nic neví a podvodník není a prodává je vesele dál jako originál - tak pozor na něj.

Jinak jestli je chceš, tak mám doma troje - dvoje číslované. Jedny bych mohl obětovat. Jde o to, jak moc pěkný stav potřebuješ. A o cenu, já je nijak moc prodávat nepotřebuji, držím si je spíš na výměnu za něco jiného pěkného z oblasti Prim Sport. Ale můžeme se domluvit. Když tak pošli SZ.

Zajímavé. Mi se přiznal, že to všechno ví, že to konzultoval s panem inženýrem H. Ale že prý to je pořád lepší, než MPM s Miyotou :) .

Jestli se ale vy dva bavíte teď o jednom a tom samém prodejci :) Tady ve vlákně teď jede diskuse o dvou prodejích (a prodejcích) "leteckých" primek. To ale nic nemění na tom, že obě ty prodeje nejsou zrovna nejserióznější .. používám slušná slova :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se ale vy dva bavíte teď o jednom a tom samém prodejci :) Tady ve vlákně teď jede diskuse o dvou prodejích (a prodejcích) "leteckých" primek. To ale nic nemění na tom, že obě ty prodeje nejsou zrovna nejserióznější .. používám slušná slova :)

 

Ba pravdu díš ... Já to psal o těch skládačkách z PS2 dílů s origo leteckým cifrem, ne o Parexo napodobeninách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se ale vy dva bavíte teď o jednom a tom samém prodejci :) Tady ve vlákně teď jede diskuse o dvou prodejích (a prodejcích) "leteckých" primek. To ale nic nemění na tom, že obě ty prodeje nejsou zrovna nejserióznější .. používám slušná slova :)

 

Máš pravdu. Jsem to popletl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé. Mi se přiznal, že to všechno ví, že to konzultoval s panem inženýrem H. Ale že prý to je pořád lepší, než MPM s Miyotou :) .

 

To je zajímavé - to vůbec nekoresponduje s textem z inzerátu:

 

""Absolútne dokonalé hodinky v celonerezovom púzdre. Na sklíčku je ešte ochranná fólia proti poškrabaniu. Podľa môjho názoru je to najlepší model od PRIM-u a určite potešia srdiečko každého zberateľa tejto značky.

V nerezovom prevedení sa jedná o skutočne ojedinelý kus s výrobným číslom 215 a úprimne by ma potešilo, keby sa hodinky dostali do rúk zberateľovi, ktorý vie oceniť tento model.""

 

Ten text na mne působí dojmem, že nabízí stoprocentní originály a není si vědom toho, že nabízí stoprocentní podvrh. To je na zrušení inzerátu, stejně jako se to děje fejkařům, kteří neuvedou, že nabízejí kopii. A ať se s nimi pak jde vyfotit. :gun_bandana:

 

Edit: Nevím jaké strojky dává MPM, ale miyotu dával do PS2 automat Prim-Elton a má ji vedenou v seznamu Prim kalibrů jako kalibr 72. A zase tak špatný strojek to není - minimálně já s ním nemám žádný problém.

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zajímavé - to vůbec nekoresponduje s textem z inzerátu:

 

""Absolútne dokonalé hodinky v celonerezovom púzdre. Na sklíčku je ešte ochranná fólia proti poškrabaniu. Podľa môjho názoru je to najlepší model od PRIM-u a určite potešia srdiečko každého zberateľa tejto značky.

V nerezovom prevedení sa jedná o skutočne ojedinelý kus s výrobným číslom 215 a úprimne by ma potešilo, keby sa hodinky dostali do rúk zberateľovi, ktorý vie oceniť tento model.""

 

Ten text na mne působí dojmem, že nabízí stoprocentní originály a není si vědom toho, že nabízí stoprocentní podvrh. To je na zrušení inzerátu, stejně jako se to děje fejkařům, kteří neuvedou, že nabízejí kopii. A ať se s nimi pak jde vyfotit. :gun_bandana:

 

V posledním mejlu mi pán sdělil, že se ještě jednou na vše přeptá pana ing. H. a pak eventuelně pozmění popis aukce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že bývalý ředitel Primy a DPP - Martin Dvořák má asi opravdu zálibu v hodinkách. Po již uveřejných Zenith a Breguet, tak dneska v E15 má na ruce IWC Big Pilot

 

EDIT: Sakra, to melo jit do sekce VIP....

Upraveno uživatelem bradda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na sekundovku jsou ručičky původní. Ty ze sportových automatů mají nejsou takhle sytě zelené, jsou do modra.

 

Že je šméčkuje takový známý prodejce, to je skutečně ostuda.

 

Tak o těch ručkách přemýšlím. P. Hněvsa tvrdil o cifrech(leteckých), že jsou to zbytky z původní produkce - to se mi nezdá, vzhledem k tomu, že je letecké logo úplně doprasené - to nás p. Hněvsa poněkud mystifikuje. A teď k ručkám - nevlastním ani jedno - cifr ani ručky - ale rád bych to vyzkoušel pod UV lampou - jestli to alespoň reaguje na UV zdroj světla, což bylo specifikací tohohle modelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je od něj skutečně hezké.

Tak o těch ručkách přemýšlím. P. Hněvsa tvrdil o cifrech(leteckých), že jsou to zbytky z původní produkce - to se mi nezdá, vzhledem k tomu, že je letecké logo úplně doprasené - to nás p. Hněvsa poněkud mystifikuje. A teď k ručkám - nevlastním ani jedno - cifr ani ručky - ale rád bych to vyzkoušel pod UV lampou - jestli to alespoň reaguje na UV zdroj světla, což bylo specifikací tohohle modelu.

Zájemců je již osm, asi naše stránky neznají ... Jejich chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...