Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Stránka O mě: "Víme, jaká je nákupní situace v České republice, a proto jsme se rozhodli přispět k obohacení českého trhu. Věřím, že moje dlouholetá praxe ve světě modelingu , celosvětovém nakupování a vášni ke značkovým věcem bude Vaším ziskem. Naším cílem, je Vám zákazníkům poskytnout 100% originální zboží za co nejnižší ceny :-) s prvotřídním servisem :-) . Pokud nebudete z jakýchkoliv důvodů spokojeni, žádáme o email s podrobným vysvětlením a Katka Vám do 24 hodin odepiše. Věříme, že není žádná situace, která se nedá vyřešit předtím, než nám udělíte negativní komentář. Prodávané zboží na stránkách New Omega je 100% nové ( pokud je zboži použite bude tak uvedeno v popisu aukce), z 99 % s visačkami , 100% kvality a 100% originální (pokud zboži neni original nebude v popisu aukce uvedeno ze za originalitu ručíme návratem peněz !!!). Jinak za originalitu a záruku, že zboží je nové ručíme návratem peněz !!!!! Veškeré originalni zboží zakoupené pro Vás pochází ze značkových obchodů."

 

Občas mne něco nas*** tak , že informuju jedno takové naše oddělení zaměřené na internetovou kriminalitu...

 

Docela by mne zajímalo, jestli jsou levé i ty ostatní hadry, kabelky a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že řada lidí nepozná u mody originál od padělku a ani se jim nedivim, nekdy to je docela obtížné. U popisu se ani neobtěžovali se podívat na originální rozměry tahu, který je u 45,5mm PO rovných 22mm a ta vodotěsnost je zajímavá :). Každopádně je pěkně vyčůranej, protože defacto píše, že to je vlastně fake...

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používajú quartz Ronda, preto je tam swiss movm. Neviem prečo je toto vo vlákne o Aukre, Lennox je firma vyrábajúca quartz hodinky podobne ako Secco,Adidas,Puma,Suunto a pod.

 

Me prijde srandovni to by seiko a ten napis swiss movm, kazdopadne by me to docela zarazilo, seiko prece nebude dodavat swiss strojek :-) , ale mozny je vsechno.

 

edit- asi maj licenci na vzhled, pokud to je pravda

Upraveno uživatelem cejny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zas nejakej komik a je to fakt vyzivnej kus zvastu, tak nez to na aukru smazou tak jsemto radeji zkopiroval a dal sem, fakt pekne cteni :thumbsup_anim:

 

Dražím nádherné pánské hodinky Rolex, jedná se o velmi zdařilou kopii, nerozeznatelnou od originálu. Mají i původní pásek, kde je také značka Rolex. Uvnitř, při pohledu zezadu je zlaté a jde opravdu o zlato, zlaté kyvadlo, jsou to automaty, krásně průhledné dovnitř. Jsou naprosto v pořádku, jen mají drobnou chybičku, ulítla jim korunka jakoby na natahování,ale s tím si šikovný hodinář bez problémů poradí. Na ciferníku jsou nejspíš syntetické diamanty. Mají na datumovníku zvětšovací sklo, na koorunce také značka Rolex.

Byl to původně dárek, ale mám dnes již originály, aproto tyto dražím, jinak bych to neudělal. Opravdu jedinečný nádherný kousek. Jsou původně zakoupeny v cizině, ale seriozně v obchodě, ne někde na stánku. Opravdu vyjímečný kousek a když Vám je dá hodinář do pucu, budete naprosto sexy a neodolatelní!!!

 

Ten kdo koupí, neprohloupí!!!

 

najdete zde: http://www.aukro.cz/item1033996694_panske_hodinky_rolex.html

 

ty nerozeznatelny fotky od pravych zde:

 

post-3900-1273416128.jpg

post-3900-1273416135.jpg

post-3900-1273416140.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice je to offtopic, ale co říkáte na nabídku Petra Kuchaříka? Kolikrát tam má skoro ebayovské ceny a nabízí dvouletou záruku. Nakupovali jste u něho už někdo?

 

Sice jsem od něho nic nekoupil, ale na jeho nabídku občas mrknu. Nabízí převážně qurtzový Citizeny za ceny, které jen o malá převyšují ceny, které bys zaplatil, kdyby sis to objednal z Asie sám a vyhnul se DPH a clu. Stačí si porovnat pár jeho modelů např. s obchodem 21jewels.com a přepočíst si to aktuálním kurzem dolaru. Když si to koupíš u něj, tak máš navíc tu dvouletou záruku, kterou ti podle zákona musí do měsíce vyřídit. S mezinárodní zárukou si to musíš vyřizovat sám. Ten člověk nemá ani žádné negativní hodnocení, takže bych se toho nebál, pokud máš zájem o nějaký jeho model a nechceš platit dvojnásobnou cenu v kamenném obchodě. Za pět tisíc se ale dají sehnat zajímavější hodinky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...