Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Uz jsem na tohle forum dlouho nezavital - pokazde kdyz se tady zactu jsem o par tisic lehci, ale rikal jsem si, ze o tohle se musim s Vami vsemi podelit. Ctete :thumbsup_anim: Prodavac je asi znalec ;)

http://sm.aukro.cz/show_item.php?item=205485136

 

 

Mne príde celé aukro asi na takej úrovni ako táto aukcia... Viď: Lacoste tričká za 450 Kč alebo značkové parfémy za 400...

 

Ale máš pravdu, že to čo naúpísal tento "hodinár" je naozaj už extrém... :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle taky není špatný: http://www.aukro.cz/item207841963_hodinky_...na_13200kc.html zajímavý je, že cenu vždycky vyšroubují zrovna ti co ještě čekají na registraci :whistling: to je náhodička.... I když třeba se pletu přeci jen značky jako Trias se neprodávají každý den, takže se vyplatí si přihodit :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle taky není špatný: http://www.aukro.cz/item207841963_hodinky_...na_13200kc.html zajímavý je, že cenu vždycky vyšroubují zrovna ti co ještě čekají na registraci :whistling: to je náhodička.... I když třeba se pletu přeci jen značky jako Trias se neprodávají každý den, takže se vyplatí si přihodit :speak_cool:

Oni na registraci nečekají, ale jsou registrováni méně než 21 dní. Ale řada těch trojlístků je dost vtipná :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem, že to znamená, že jim ještě nedorazila obálka s potvrzovacím kódem, ale to je jedno. Každopádně je to velmi zajímavé. Ono upřímně pokud někdo zaplatí za tyhle cetky tak je to jen jeho věc. Je to stejné, jako spousta televizních kauz, kdy naivní lidé zaplatí za brak nesmyslné peníze často i podomnímu obchodníkovi. Někdy jsou to staří lidé kterých je mi moc líto, ale i přesto memůžu říct nic jiného, než že si to zaslouží. A jesli je někdo tak kloupý a nechá se vyprovokovat k přihození tak je to dobře - aspoň se ti ostatní mají čemu smát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni na registraci nečekají, ale jsou registrováni méně než 21 dní. Ale řada těch trojlístků je dost vtipná :thumbsup_anim:

 

Nic bych za to nedal, ze je to podvod - staci mit 5 fake identit a sroubovat cenu bezceneho zmetku nesmyslne vysoko a doufat, ze se na to pak chytne nakdo "normalni". Vyvar za to asi stoji. Hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pro UNS: takhle hodit Aukro do kouta je dost hloupé. Dá se tam koupit spousta zajímavých věcí a prodat to co bys jinak vyhodil - a přitom to někomu pomůže. Podle podvodníčků kteří tvoří předmět této aukce nemůžeš celý systém odsoudit. Já mimochodem na aukru koupil za pakatel pravé Longinesy Conquest ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Pablo a Messiah

V pár případech jsem Aukro upozorňoval na nekoreknost nabídky (nepřiznaný fake), a až na jeden případ, kdy asi nestihli zareagovat, "naprášené" aukce byly odstraněny. Tyto fejky jsem udal včera dopoledne, tak uvidíme jak to dopadne. :angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro UNS: takhle hodit Aukro do kouta je dost hloupé. Dá se tam koupit spousta zajímavých věcí a prodat to co bys jinak vyhodil - a přitom to někomu pomůže. Podle podvodníčků kteří tvoří předmět této aukce nemůžeš celý systém odsoudit. Já mimochodem na aukru koupil za pakatel pravé Longinesy Conquest ...

 

 

Mne sa ale zdá , že pomer podvodníkov voči poctivým obchodníkov na aukre je naozaj žalostný. Možno je chybou práve to, že to aukro toleruje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa ale zdá , že pomer podvodníkov voči poctivým obchodníkov na aukre je naozaj žalostný. Možno je chybou práve to, že to aukro toleruje...

A to se Ti jen zdá, nebo je to osobní zkušenost? Já mám v drtivé většině pozitivní zkušenosti.

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mohu také potvrdit že převážná většina obchodníku na Aukru jsou také nepoctivci a neseriozní obchodnící používající zavádějící údaje a když je na to upozorníte tak vám odpoví že to je obchodnická lest a když jse vám to nelíbí tak to nemusíte kupovat, to mají sice pravdu,ale bohužel nějaká obchodnická čest již jim nic neříká.S politováním musím říci že i minimálně jeden z nás členů zrovna v obchodech na aukru poctivostí nepřekypoval. V oblasti prodeje hodinek na Aukru když narazíte na poctivého prodejce tak je to velka náhoda a milé překvapení. Lze snad jen bez rizika kupovat levné hodinky k renovaci nebo na náhradní díly.V tomto tvrzení vycházím ze skušeností za dva roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

safra, jak tak čtu, tak to jsem měl asi kliku, že jsem koupil to, co jsem očekával... = obchod k oboustranné spokojenosti... (není to také trochu sortimentem??= ikdyž lidma určitě podstatně víc :boxing: ...)

je fakt, že tady jsem si taky naštěstí ještě "nenaběh"... :suicide_anim:

Upraveno uživatelem pilot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jméno nebudu zveřejnovat ale pochází se severních čech registraci na chronomagu má podstatně déle než já.

Spíše by mi zajímalo jaké skušenosti s nákupem hodinek prostřednictvím Aukra má old black popřípadě ostatní členové

 

Asi vím, koho myslíš. Už jsem něco podobného slyšel.

Jestli hovoříme o té stejné osobě, já od ní koupil jedny hodinky mimo Aukro a byl jsem plně spokojen.

 

Nicméně... Na Aukru máš možnost udělit negativní komentář. Pokud takových lidí bude více, může dojít až k zablokování profilu prodejce...

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni administrátoři Aukra a různí prodejci typu různých padělků by to také neměly lehké kdyby celníci dělali svoji práci. Vždýť do současné doby ještě probíhá aukce padělků IWC a vesele se přihazuje.Dále k pravidlům aukra jak píše NIGHTinGALE má pravdu ale je tady jedna lidská vlastnost na kterou nepoctivci sázejí a to je přizání že byli podvedeni tak se nakonec spokojí s tím že u toho prodejce již nic nekoupí a jetu také velká anonymita internetu protože někteří kteří jsou schopni naráz se zaregistrovat třeba 4 x pod různýmí jmény.Značkové hodinky kupovat na Aukru je téměř jako sebevražda na to jsou tady oficiální dovozci a to sámé je třeba i v textilu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...