Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Je to prostě mazec a najde se dost exotů, kteří neváhají po "tak výhodném" kousku skočit, zvlášť když je po STARÉM HODINÁŘI :-D no a pokud navíc NAPOSLED!!!!! :-) To je jako, když je každé auto v bazaru po prvním majiteli, ještě navíc důchodci, který s ním jezdil jen do krámu - prostě zaručená koupě :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normální šmelinář  :lol2: a má bohužel úspěch i u některých vážených chronomagorů. Naprosto geniální taktika: vystaví hodinky za dvoj- až trojnásobek ceny, počká až se někdo ozve do mailu, zlevní o tisícovku a společně udělají obchod mimo AUKRO.  To je jedno, že hodinky jsou pořád ještě předražené skoro na dvojnásobek reálu, důležité je že padla sleva :lol2:  vždyť v Globusu a Tescu to dělají také tak. Sám jsem na to taky párkrát chtvě skočil. Stojí za to tady uložit víc než odkaz- ten za dva měsíce zmizí a příští nováčci mu  zase naletí- a o tom to celé je. Památečný prodej leteckých primek nás tady taky bavil docela dlouho  :gora:  stačí chvilku sledovat jeho aukce, jak se objevují, mizí, zase objevují, jsou rušeny i když mají 5 příhozů protože cena nedosáhla představy, apod.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to Honzo poznáš ? Já už na Aukru nic kuwa nekupuju, protože mám regulérní strach, že si koupím nějakou sračku, ale u těchto bych na pouzdře nic neviděl...co mám hledat ?

 

Tyhle automaty s kalibrem 69 se vyráběly v trochu odlišném pouzdře.

 

Inzerát:

 

 

post-5320-0-46655800-1384719405_thumb.jpg

 

 

Správné pouzdro:

 

 

post-5320-0-95543100-1384719412_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ona tahle pouzdra byla dost nekvalitně chromovaná a většinou byl chrom hodně odřený, tak asi i hodináři občas pouzdra měnili, ale většinově je použit model s černým ciferníkem (ten se nevím proč jako jediný dával do standardního pouzdra) a tam byl vložen barevný ciferník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...