Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

Vznesl jsem před chvilkou na prodejce Breitling for Bentley dotaz na autenticitu hodinek, doklad o koupi, a záručák. Odpověď, která přišla vzápětí mne málem roztrhla- Vrsekshop je proti němu pouze okresní přebor. Pokud jste se ještě dnes nezasmáli, tak mu napište.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník RaGe
Vznesl jsem před chvilkou na prodejce Breitling for Bentley dotaz na autenticitu hodinek, doklad o koupi, a záručák. Odpověď, která přišla vzápětí mne málem roztrhla- Vrsekshop je proti němu pouze okresní přebor. Pokud jste se ještě dnes nezasmáli, tak mu napište.

Poděl se o zážitek ! :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vznesl jsem před chvilkou na prodejce Breitling for Bentley dotaz na autenticitu hodinek, doklad o koupi, a záručák. Odpověď, která přišla vzápětí mne málem roztrhla- Vrsekshop je proti němu pouze okresní přebor. Pokud jste se ještě dnes nezasmáli, tak mu napište.

copy paste pls ... :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud lovíš v tak kalných vodách, jako jsou např. rubriky hadry-kosti-kůže-tydlifóny, tak se nediv, že si naběhneš. Já k životu nepotřebuju zaručeně pravé triko dýzl za tři kila, takže na tvé zkušenosti snad nedosáhnu :sleeping_03anim: . Moje nečetné nákupy se odehrávají ve sběratelské části Aukra (hodinky a mince), a zatím mám asi štěstí na slušné lidi. Klidně mi nakresli, jak jsi vyhodil peníze z okna, rád se poučím.

 

 

To, čo tu píšeš mi príde úplne zcestné. Ty tvrdíš, že ak sa na aukre predávajú pravé mince, ale na druhej strane, ak v ostatných kategóriách je pomer fakov a nekvalitných vecí v pomere 10 k 1, tak je to OK.

 

Ja netvrdím, že neexistujú ľudia, ktorí na aukre nenakúpili dobre, ale sú aj takí, ktorí naopak na aukre dobre nenakúpili (napr: ja). Ja som nikdy netvrdil, že sa tam nedajú nakúpiť pravé mince alebo čo to vlastne zbieraš. Iba som vyjadril svoj názor na aukro globálne, na základe mojich skúseností. Mozňo ak by som zbieral mince, alebo potreboval sušičku prádla :-) , tak by som to tiež kúpil z aukra a možno by som bol spokojný. Ja som tam nenakupoval tak špecifické veci ako ty a možno preto som mal smolu. Faktom ale ostáva, že som nebol spokojný a viackrát tam nenakúpim, jedine, že by som začal zbierať už spomínané mince, alebo potreboval sušičku. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 uns: Prostě ten rozdíl nechceš nebo neumíš pochopit.

 

A toto je odpověď prodejce zde hojně zmiňovaných B for B, na můj dotaz o původu a pravosti "hodinek"

 

> já vám to vysvětlím !!!společnost breitling zaměřena čistě na výrobu

> hodinek,vyrobí př. 10 000ks jedné serie ,z toho se prodá 1000ks s papírem v

> krabičce atd. a zbývající počet je volně rozprodán za nízké ceny na trhy

> ,které mají právo vyrobit napodobeniny ,které jsoukontrolovány a jsou

> legální ,takže se mohou prodávat volně a patří do celé edice breitling!!!A

> ty právě vystavujem a mají také svoje registrační číslo se zadu jako u

> úplných orginálů!!!!ale potom se dělají nelegální napodobeniny které nejsou

> firmou kontrolovány a kdo ví z čeho vůbec jsou a prodávat by se neměli ,ale

> boužel je plno lidí nabízí!!!!Ale mi ne!!!Přeji hezký den ja-rule1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 uns: Prostě ten rozdíl nechceš nebo neumíš pochopit.

 

A toto je odpověď prodejce zde hojně zmiňovaných B for B, na můj dotaz o původu a pravosti "hodinek"

 

> já vám to vysvětlím !!!společnost breitling zaměřena čistě na výrobu

> hodinek,vyrobí př. 10 000ks jedné serie ,z toho se prodá 1000ks s papírem v

> krabičce atd. a zbývající počet je volně rozprodán za nízké ceny na trhy

> ,které mají právo vyrobit napodobeniny ,které jsoukontrolovány a jsou

> legální ,takže se mohou prodávat volně a patří do celé edice breitling!!!A

> ty právě vystavujem a mají také svoje registrační číslo se zadu jako u

> úplných orginálů!!!!ale potom se dělají nelegální napodobeniny které nejsou

> firmou kontrolovány a kdo ví z čeho vůbec jsou a prodávat by se neměli ,ale

> boužel je plno lidí nabízí!!!!Ale mi ne!!!Přeji hezký den ja-rule1

a lidi tomu asi věří, to je nářez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebylo by asi od věci informovat Českou obchodní inspekci protože toto je hrubé klamání spotřebitele a určitě nenabízí jeden kus hodinek a také vedení aukra má na tom svůj podíl že nabízené zboží nekontroluje a jde jim hlavně především o provizi s prodeje za každou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 uns: Prostě ten rozdíl nechceš nebo neumíš pochopit.

 

A toto je odpověď prodejce zde hojně zmiňovaných B for B, na můj dotaz o původu a pravosti "hodinek"

 

> já vám to vysvětlím !!!společnost breitling zaměřena čistě na výrobu

> hodinek,vyrobí př. 10 000ks jedné serie ,z toho se prodá 1000ks s papírem v

> krabičce atd. a zbývající počet je volně rozprodán za nízké ceny na trhy

> ,které mají právo vyrobit napodobeniny ,které jsoukontrolovány a jsou

> legální ,takže se mohou prodávat volně a patří do celé edice breitling!!!A

> ty právě vystavujem a mají také svoje registrační číslo se zadu jako u

> úplných orginálů!!!!ale potom se dělají nelegální napodobeniny které nejsou

> firmou kontrolovány a kdo ví z čeho vůbec jsou a prodávat by se neměli ,ale

> boužel je plno lidí nabízí!!!!Ale mi ne!!!Přeji hezký den ja-rule1

 

 

No pominu drobnosti jako že ve slově my bych v 1. pádu množného čísla nedával "i", ale možná by mu stálo za to položit otázku typu - proč tedy tyhle hodinky ze stejné série jako orig. mají místo ocelového pouzdra a tahu jen pochromovanou mosaz nebo proč používají jiný strojek..... možná bychom se dozvěděli ještě něco ze zákulisí výroby přebytků :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebylo by asi od věci informovat Českou obchodní inspekci protože toto je hrubé klamání spotřebitele a určitě nenabízí jeden kus hodinek a také vedení aukra má na tom svůj podíl že nabízené zboží nekontroluje a jde jim hlavně především o provizi s prodeje za každou cenu.

 

Asi to bude znít divně, ale v tomto případě si myslím, že když někdo tohle koupí tak mu to prostě patří a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím že mu to patří. Teď před chvilkou tam vyvěsil dodatek, že mu někdo obesílá zájemce a pomlouvá ho a pak nabízí vlastní zboží, kdo jste to byli ???

Ale vyděsil mně, teď abych se bál že mám taky Breitlingy z přebytků ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...