Jump to content

Pro zasmani - Aukro a pod.

Recommended Posts

• Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Díky za odpověď Berte, tyhle hodinky se normálně prodávají a stojí relativně dost peněz (jistě namítnete, že čínské auto taky stojí 200000 a přesto byste v něm ani za nic nejel ). Samozřejmě je mi ja

tak ty šroubky vypadaj opravdu"mrdozně"

Omlouvám se za hloupý dotaz, ale co je na tom špatně?

https://oblecenie.bazos.sk/inzerat/94086871/predam-ruske-hodinky-cervenej-armady.php

Tak jsem panovi v dobrem poslal odkaz na ty jeho vzacne hodinky, ktere se prodavaji na nejpanskehodinky + jeden z ebay, aby mel nejake info a predstavu o cene a odepsal tohle.

"ale vy nevidite otien cilindra vy nevidite že ja mam stare hodinky s povodnim renienkom" Rek bych, ze je to asi marny:-D

Dnes u nás na prodejně jeden pán dával oranžové POčka a Moony, kolegyně co jej obsluhovala se ho zeptala jestli to jsou falzifikáty a on na ni docela hnusným tónem a povýšeně, že nejsou. POté co odešel jsem se na ně mrkl, protože ležely obě hodinky na plátu a POčka měli terčík přelíznutý nějakou zelenou barvou tak aby to vypadalo jako lumi :D a Moony měli zřejmě minerální sklíčko :D 

Tu jsou "omegy" z turecké tržnice, měli tam fejky všech luxusních značek, prodávali se cca za 50 euro, ptal jsem se borce jaký to má strojek a řekl mi narovinu že činský automat

post-37719-0-85610200-1549703412_thumb.png