Přejít na obsah

Pro zasmani - Aukro a pod.


dakasport

Doporučené příspěvky

....Kluk mi říkal, že má s sebou ještě ty Hubloty, ale to už jsem popravdě vidět ani nepotřeboval... ;)

Konec příběhu  :P

Ten vystajlovaný dement ten inzerát stáhnul až dnes, kdy se mu pohrozil. Škoda že nemrkla i na ty Hubloty, u těch tvrdí, že má potvrzený záručák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný příběh.

Asi nic překvapivého. Co je však z mého úhlu pohledu "překvapivé" je to, že hodinky jsou na inzerátu stále vesele dál za 70tis... Teď už by tam mělo být o jednu nulu méně... :-( 

 

Naštěstí když si půjde někdo pro hodinky za 70, bude vědět, že je to fake... a kdo by se mohl nechat napálit, za to nedá 70.... Takže snad nikdo na to neskočí  :lol2:

 

A vzal to "statečně"? :)

 

Kupodivu ho to moc nerozhodilo, tvrdil, že je teda nabízet už nebude, když nejsou pravé, což teda asi zařídila až zpráva od lucida...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten vystajlovaný dement ten inzerát stáhnul až dnes, kdy se mu pohrozil. Škoda že nemrkla i na ty Hubloty, u těch tvrdí, že má potvrzený záručák.

 

Tak snad o jeden fejk na netu méně ;)

Hubloty jsem s ním řešil po mailu, posílal mi vyfocenou kartu. Po zadání referenčího čísla na chrono mi sice vyskočily Hubloty v chronu, ale jen samé bílé, což může být náhoda a nebo má kartu od nějakých jiných Hublotů, protože ty jeho jsou modré :D

Každopádně po zkušenosti s Omegama bych od něj ty Hubloty nevzal ani kdybych si byl 100% jistej pravostí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...