Jump to content

Pro zasmani - Aukro a pod.

dakasport
 Share

Recommended Posts

zrovna jsem se díval na polskou značku Vratislavia a vzpomněl jsem si na jiný stát z politického uskupení V4, hodináři  neprávem opomíjený -  Maďarsko.

A přitom to tam očividně žije, schválně si třeba na seznamu dejte dotaz "Hungarian watches" a vyjede nabídka, kde je fakt na co koukat ;o)

• 2 weeks later...

To jsem za sebe zas jednou udělal tydýta.  Opakovaně mi to na "Hungarian watches" vracelo odkazy na p0rn0
a na nic jiného. Tak jsem to poslal dál. A až jsem to tu "vtipně" vystavil, tak jako když utne.
Köszönöm, sárga cserebogár! 

Edited by Datel

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
před 24 minutami, papun napsal:

Je to fíkus že? Ne že bych to chtěl kupovat, jen chci zjistit, že jsem už trošku zlepšil zrak :)

https://aukro.cz/tissot-swiss-made-20-atm-6994021587

drobné nepřesnosti v provedení dávají tušit, že pochybnosti o originalitě nabízeného unikátu jsou nejspíš na místě.

Můj zrak to tedy nezlepšilo ;o) - slzy mi vhrkly kam neměly, krása až oči přecházejí mimo přechod,,,,,

• 2 weeks later...
před 18 hodinami, Jettero napsal:

no nevimti, ja bych klidne mohl na prvni pohled a z tech spatnejch fotek rict ze je to origo. nezdaji se mi trosku velke zuby na lunete, korunka a mozna logo na zadni strane, ale to vsechno muze byt zkresleno spatnym fotoaparatem. a ma to roztoceny registry a pritom chronografova rucicka je na 12, ale zase bez osobniho pohledu bych se nehadal. jeste se divam ze zevnitr se nezdaji clanky naramku zlate, ale zase tezko rict z blbejch fotek

Edited by Ondazz