Jump to content

Monster Orange made in *** - kde koupit?

DarylVanHorne
 Share

Recommended Posts

Ahoj,

během pročítání tohoto fóra, ale i WUS, mi došlo, že jsem totální nula :suicide_anim:

Protože člověk, který nemá, nebo alespoň neměl Monstra je prostě divnej :crying_anim02: A já nejsem divný, já jsem letadlo... a právě proto chci tyhle extrémní obludné hodinky :smile_anim:

Jak jsem pochopil, z kódu označujícího typ hodinek lze odvodit, zda jsou vyrobeny v Japonsku, nebo Korei.

No a když už mám kupovat Seiko, tak ať je z Japonska. Bohužel všude narážím jen na obchody s korejskou verzí...

Tudíž vás chci poprosit:

Poradíte mi nějaký internetový obchod / obchody, které zasílají do čech a mají v nabídce ORANGE MONSTER made in JAPAN ?

Nejlépe takový se kterým máte pozitivní zkušenost samozřejmě.

K není Korea, ale cokoliv mimo Japonsko (Singapur, Malajsie...) Japonská verze u této cenové lategorie v podstatě sází na lidskou hloupost (no offence) a předsudky. Když si totiž koupíš J, tak většina součástek bude pravděpodobně vyrobena v tom Singapuru nebo Malajsii. Navíc to sjíždí z prakticky stejný výrobní linky, rozdíl je pouze v nákladech na pracovní sílu.

No a mimo tohle si myslím, že J monstra se aktuálně nedělají.

Edited by Chumpus

K není Korea, ale cokoliv mimo Japonsko (Singapur, Malajsie...) Japonská verze u této cenové lategorie v podstatě sází na lidskou hloupost (no offence) a předsudky. Když si totiž koupíš J, tak většina součástek bude pravděpodobně vyrobena v tom Singapuru nebo Malajsii. Navíc to sjíždí z prakticky stejný výrobní linky, rozdíl je pouze v nákladech na pracovní sílu.

No a mimo tohle si myslím, že J monstra se aktuálně nedělají.

Aháááááá.... tákže kašlat na to a koupit první Orange Monster, co uvidím, bez ohledu na kód?

Já nevím co myslel, black PVD a červený cifr by mohlo vypadat zajímavě. Mě zase přirostly ty oranžády, klasická volnočasovka, černých hodinek mám dost...

Japonská verze u této cenové lategorie v podstatě sází na lidskou hloupost (no offence) a předsudky. Když si totiž koupíš J, tak většina součástek bude pravděpodobně vyrobena v tom Singapuru nebo Malajsii. Navíc to sjíždí z prakticky stejný výrobní linky, rozdíl je pouze v nákladech na pracovní sílu.

Pred asi 10-15 rokmi som čítal analýzu, prečo sú japonské autá kvalitnejšie (v zmysle menej sa kazia) ako európske. Ako zásadná vec sa ukázala, že v Japonsku ľudia za pásom podali za rovnaké časové obdobie 2000 zlepšovacích návrhov, v Európe (západnej - Nemecko, Francúzsko, Španielsko, GB a Švédsko) 16. Ide o podstatné veci aj o zdanlivé prkotiny - napríklad že stĺp s uťahovacou pištoľou sa presunul zľava doprava, výsledkom čoho je, že je viac poruke a klesol podiel slabo alebo vôbec nedotiahnutých skrutiek.

Takže vo všeobecnej rovine mi vyššia kvalita japonských vecí ako ?predsudok? nepripadá, v konečnom dôsledku ide vždy iba o vzťah ľudí k tomu, čo vyrábajú (alebo montujú).

tady to bylo taky,ale nejak se mi nenacitaj fotky.

jinak zde

Posted Image

je to model SZEN007 Purple Night Monster-vyrabeny pro japonsko

Mě se libí ty černý s bílým cifrem :-) PVD úprava mi neděla problémy :-)