Přejít na obsah

Naprosté univerzály


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 168
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Děkuji všem za tipy, obzory mám rozšířené dostatečně. (Mezistupeň je vybrán)

Jelikož z toho vzniklo docela hezké vlákno, nebudu to zamykat a klidně dávejte tipy dál, třeba to bude nápomocné někomu dalšímu.

Upraveno uživatelem Horhe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem za tipy, obzory mám rozšířené dostatečně. (Mezistupeň je vybrán)

Jelikož z toho vzniklo docela hezké vlákno, nebudu to zamykat a klidně dávejte tipy dál, třeba to bude nápomocné někomu dalšímu.

 

Tak nenapínej a napiš pls, co je ten vybraný mezistupeň. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji všem za tipy, obzory mám rozšířené dostatečně. (Mezistupeň je vybrán)

Jelikož z toho vzniklo docela hezké vlákno, nebudu to zamykat a klidně dávejte tipy dál, třeba to bude nápomocné někomu dalšímu.

 

Tak ja jeste s dovolenim prihodim Raymondy v cernem provedeni a sede, ktere jsou pro me o 300% pritazlivejsi, ale nemaji vterinovku.

 

A ohledne Brejtli, tak tam jedine Transocean. Presahuje o 1 mm zadani (43 mm), ale jsou univerzalni az az.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm... transocean by som z Beciek nevybral ako univerzaly! Jednoznacne chronomaty alebo colty! Alebooo... aerospace, ale to sme pri quartzoch.

 

transocean su dost take netypicke na breitling, zrejme bol tlak od zakaznikov na klasicky vyzerajuce hodinky s decentnou lunetou a cifernikom... skor mi ale pasuju do rady navitimer a su skor k obleku, ako na plaz (na rozdiel od chronomatov, avengerov, coltov... )

 

inak, je tu vlakno v duchu "becka k obleku" a ja osobne som urcite za, ani brutalne seawolfy na kove alebo kozi podla mna hanbu v obleku neurobia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že jsou Transocean na B netypické, jim jenom přidává. A když si přečteš zadání v prvním příspěvku, zjistíš, že o plavkách tam nebyla řeč. Podle mě jsou to nejuniverzálnější Béčka dle zadání. A seawolfy k obleku bych si dvakrát rozmyslel. Ale proti gustu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Trošku opráším tohle vlákno. Včera večer jsem narazil na tyhle krasavce. Nečekal bych, že mě u Ball něco až tak moc zaujme. Akorát v tomto provedení s COSC se cenovka pohybuje kolem 2600 USD, což už mi příjde trošku moc.

post-8501-099297600 1315369468.jpg

post-8501-048524300 1315369469.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Faktem je, že to je půlka toho, co stojí nová Aqua Terra. Ikdyž Omega má inhouse..

 

Pravda. 2600$ nebo hypotetických 5200$ je diametrální rozdíl. Naskýtá se otázka, jestli Omegy nabídnou o tolik větší porci hodinkářského kumštu. Dovolím si říct, že ano, 2600$ za ETU byť v chronometru bych nedal.

 

 

 

Ještě přidám levnější variantu Ball, cenovka cca 1400 USD

 

Kdepak, nemají glanc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Já vim, pro tebe ideál. Já se nechci vopičit :)

 

 

 

Asi jsem divnej, ale i na moji chcípáckou ruku mi příjdou malý.

 

 

PO jsou parádní, k těm nemám žádnou výhradu. Ještě žeru Aqua Terra.

post-8501-023312500 1310228066.jpg

 

Ty bondovky maj takovej (nezlobte se na mě) homokládní tah.

 

 

 

tyhle opravdu můžu! :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...