Přejít na obsah

Bremont ALT1-P


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Paráda a gratulace, já jsem se pokoušel koupit Bremont Supermarine cca před čtvrt rokem, protože jsou to pro mě ty NEJ, na nový nebylo střelivo, ale za slušnou cenu tenkrát byly zánovní na TZ-UK, bohužel prodejce byl *****, kauf nevyšel, já jsem ale v tu chvíli hodně chtěl něco pořádnýho, tak jsem nakone koupil Béčka. Zatím nelituju, ale červík tam někde vzadu hlodá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na začiatku nosil Bear Grylls Breitlingy, no keď sa stal populárnym asi s ním urobil Bremont zmluvu. Sú to skôr letecké hodinky, ako hodinky na prežitie. Priznám sa, a asi budem sám, tento typ ma nechytil, hlavne pre čiarkami prehustený ciferník. Ale ďakujem autorovi za príspevok a za pekné fotky, bez nich by som nevedel, že existuje Bremont a robí pekné hodinky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...............No a ještě jedna výhoda - na straně jdx. On totiž vyhrál. Vletěl do toho po hlavě, ale zároveň je z toho venku. Má svoje první a přitom definitivní hodinky............

 

Tak tuto větu jsem si říkal taky, ale definitivní hodinky přece nejsou, nebo jo? Jinak gratulace k definitivně prvním hodinkám, další už definitivně první určitě nebudou! :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten cordura pásek k nim parádně sedí.... když jsem vybíral první pořádný hodinky, strašně mě zaujal cordura pásek na Speedmasterech....

 

Gratulace k hodinkám, tenhle model jsem u Bremontu nějak přehlédl, znal jsem jen Supermarine. díky za fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NOOOOOOOOOOOOOOOOOO dohromady , tedy tvůj příběh a to jak hodinky vypadají je bomba.

Ten rotor co vypadá jako přítlačák od spojky je LUXUSNÍ.

Již dlouho jsme neviděl takhle přehledné hodinky, které by mě na první pohled V DOBRÉM praštili do očí.

Gratuluji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OBROVSKÁ GRATULACE!!!!!!! Vzpomněl jsem si na své začátky! Tohle byly moje první vysněné hodinky! Pamatuju si jak jsem sbíral všechny možné fotky a informace a byl jsem pevně rozhodnutý, že si je pořídím. Bohužel mě odradila ta nedostupnost a nemožnost si je někde vyzkoušet. Jsou opravdu moc pěkný!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nig: než se k tomu jdx dostane - hodinky jsou v moooc pěkném koženém pouzdře klasického leteckého ražení - přeložená kožená kapsa, vevnitř úchytky na další věci (fasuje se k nim moc pěkný vystěžejkovač atp.), na dvě přezky... velikost odhadem "jako by ot bylo ušité z A4ky" - to celé je v krabici

 

našel jsem tuhle fotku - je to to, co jsem měl v ruce

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...