Přejít na obsah

Ktore "male" hodinky mate radi?


jankoxxx

Doporučené příspěvky

Ako prislo leto, tak mam na ruke skoro neprestajne (teda aspon pocas dennej palavy) Airmany, ktore maju ako jedine z mojich hodiniek kovovy tah. Prave teraz si uzivam aj ich subtilnost a lahkost.. Ktore male hodinky ste si oblubili vy? Velkost ohranicim z hora na 38mm. Kludne pridajte aj fotecku :)

post-8088-054581100 1310844788.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Male hodinky jsou fajn - nenapadne, pohodlne, vejdou se pod kosili a clovek s nima nepraska kazdou chvili o futra :). Moje nejoblibenejsi byly rolady (pridavam wristshot), hodne rad mam Igeny (ty poslu na renovaci a uz mi zustanu na veky) a nez se dockam dalsich definitivnich hodinek, tak svoje soucasne Archimede Pilot chrono nejspis jeste stihnu otocit za neco mensiho do 40 mm :), i kdyz jsou to paradni hodinky.

 

post-3049-021702700 1310895530.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mmako: ty se s tim nemazes, co? no, co na to rict... dost dobry, fakt jo.

 

k tematu: ja mam ve velikosti do 38mm z nositelnych jenom Seiko Spirit (37mm). k obleku nosim ted uz jenom je.

post-4836-041248600 1311007566.jpg

 

edit: kecam, Prim Sport I ma vlastne taky 38mm. takze jeste tu moji renovaci mam, ale moc nenosim.

post-4836-044677700 1311007829.jpg

Upraveno uživatelem little_w
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Gilius: Rolex Precision = manuální nátah :) Jinak u Alpinistů je jednoduchá pomoc, vyndáš z nich rotor automatického nátahu a natahuješ si je ručně, každopádně mě se nezastavují a to je moc nenosím.

 

Třeba TYTO

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...