Přejít na obsah

Prim Elton-současná produkce


Doporučené příspěvky

Nebyt liny, pouzit funkci "hledat" a cist, je tady toho tuny. Na mesic mas co delat.

 

Hasňo,máš pravdu,vypadám jako lenoch,ale myslel jsem to trochu jinak a špatně a velice kuse to zformuloval.

Samozřejmě jsem tu už něco četl,ale chtěl jsem založit vlákno,které by bylo jakýmsi souhrnem více uživatelů,vlastnících různé modely této značky.Tito lidé by zároveň s odstupem času a s chladnou hlavou mohli posoudit,zdali tato značka splnila jejich očekávání a že je třeba mezi některými modely ten a ten rozdíl v tom a v tom atd...

To vše,pochopitelně za předpokladu,že se tu sejde trochu větší spolek nadšenců tohoto výrobce.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak dnes jsem si jedny pořídil. Typ Linea 40 Q. Na stránkách Eltonu typ 40 Q neprezentují, vlastně o jejich existenci jsem se dozvěděl v nově otevřené prodejně. Quartzový strojek Prim 38/Ronda 715/ cenu jsem se dozvěděl v prodejně 12500,- kč. Užuž jsem byl nahlodaný si je tam koupit, nakonec jsem to neudělal. Dnes jsem je pořídil v jedné prodejně v Praze nové se všemi doklady v dřevené krabičce za 6950,- kč. Vůbec nechápu jak je to možné, kdyby tam byl rozdíl pár korun, řeknu si asi množstevní sleva. Snad možná stará cena- no prostě nechápu.post-18018-044384400 1317162073.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na stránkách Prim toho chybí víc. Prodávají se i tady:

http://www.adk.cz/ka...y/hodinky-prim/

 

Tam jsem je právě koupil, nepsal jsem tu firmu, protože jsem nevěděl jestli to není nějaká nepovolená reklama.Člověk v dnešní době neví. Nechápu ale tu cenu.Musí je přeci brát od výrobce a rozdíl v ceně 5550,- kč, to je skoro jednou tolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam jsem je právě koupil, nepsal jsem tu firmu, protože jsem nevěděl jestli to není nějaká nepovolená reklama.Člověk v dnešní době neví. Nechápu ale tu cenu.Musí je přeci brát od výrobce a rozdíl v ceně 5550,- kč, to je skoro jednou tolik.

 

Asi nasru pár lidí,ale i tich skoro 7.000 za quartz system je hodně.Podle mne je klasický strojek s dobrou přesností vrcholné dílo hodinářské firmy,který samozřejmě není za levný peníz.Hodiny řízené krystalem s dobrou přesností dneska dělá kdejaká firma.Za tuhle cenu by mohly mít alespoň DCF.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nasru pár lidí,ale i tich skoro 7.000 za quartz system je hodně.Podle mne je klasický strojek s dobrou přesností vrcholné dílo hodinářské firmy,který samozřejmě není za levný peníz.Hodiny řízené krystalem s dobrou přesností dneska dělá kdejaká firma.Za tuhle cenu by mohly mít alespoň DCF.

 

Mě to vůbec ne....lo, jen jsem prostě chtěl mít nějaké primky ze součastné produkce a tyto za zmiňovanou cenu mě připadaly jako dobrý vstup. Bohužel s mechanickým strojkem si je momentálně dovolit nemohu.Chtěl jsem je,mám je. Jen mě zarazilo,že výrobce je prodává skoro za jednou tolik.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to nešťastně formuloval jako odpověď :) ,nebyla to kritika že sis je koupil.Mohl jsi je taky koupit za dvakrát tolik a to by bylo horší.Já taky nechápu,že tyhle 35Q SPORT daleko dle mne nákladnější by byly za polovinu ceny 40Q.

Že by cena za design?Třeba je navrhoval někdo se zvučným jménem.

 

Posted Image

Upraveno uživatelem nikdo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by měly stejné pouzdro jako automat,tak by tam šel i kalibr 96.To jestli mají stejné parametry i ručičky quartz/automat ovšem nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už několikrát jsem si prohlížel tyhle nové Prim Sport a pořád jsem měl pocit, že je na nich něco divného. A už jsem na to asi přišel - zoufale nepatřičné ručičky. To je snad někde našli, nebo co... A podobně na mě působí i další modely výrobce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na stránkách Eltonu typ 40 Q neprezentují, vlastně o jejich existenci jsem se dozvěděl v nově otevřené prodejně.

 

Jestli u Primu správně netuší,že nabízet na těch svých bídných stránkách quartzový model za 12.000 není přeci jen moc.

Promiň,přeji Ti ať máš z nich radost,budiž Ti útěchou,že jsi v té Pasáži odolal.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

sice nevlastním (už / a současně zatím) žádné PRIMky - ale mám zálusk na tyhle:

PRIM-E100204SLV- BLK/SLV (stříbrné provedení

a

PRIM-E100204SLV- BLK (až na tu vodotěsnost)

 

Ať si kdo chce, co chce říká, mně se líbí... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice nevlastním (už / a současně zatím) žádné PRIMky - ale mám zálusk na tyhle:

PRIM-E100204SLV- BLK/SLV (stříbrné provedení

a

PRIM-E100204SLV- BLK (až na tu vodotěsnost)

 

Ať si kdo chce, co chce říká, mně se líbí... ;-)

 

Tohle nemá se současnou produkcí Eltonu nic společného. Prim MPM je čistokrevná Čína.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...