Jump to content

Stowa,Laco by Lacher,Archimede...

Tadeas
 Share

Recommended Posts

Veľmi by ma potešilo,ak by tu bolo vlákno čisto o nemeckých pilotkách.A budem rád, ak sa podelíte všetci majitelia nemeckých pilotiek, kto aké má a môžete sa pochváliť, čo zaujímavé (radosti a starosti ) ste s nimi zažili :)

Tak ak je to možné ,budem rád ak sa zapojíte a spoločne budeme zdielať radosť z hodiniek.

Ja osobne silno zvažujem kúpu, ale paleta je dosť široká. Ak urobím rozhodnutie, veľmi rád sa podelím o svoje dojmy a foto :)

Před nákupem jsem docela pečlivě projížděl všechny možný vlákna, kterých je habaděj, jak na tomto fóru, tak na WUS a jeho značkových podfórech (Laco, Stowa). Archimede má svoje forum tady. Takže asi nejlepší je udělat si nejdřív představu z již sdělených informací a tu porovnat se svýma prioritama.

Moje volba padla na Stowa Flieger bez loga a bez data, zatím spokojenost, cca +3 sec/den, rezerva nátahu 42 hod. Čekací doba cca 3 měsíce.

tady na foru je vlaken o pilotkach opravdu velke mnozstvi - jak o laco, stowa, iwc, sinn, archimede a steinhart - vlakna porovnavaji jak historii, tak zpracovaní, konstrukci, rozmery.. tyhle vlakna jsem vsechny procet a nakonec vybral steinhart 44mm se zdobenym unitasem, ktery maji podle mne vyborny pomer cena/vykon, nemusis na ne dlouho cekat, maji rozumny 44mm pouzdro a jdou az prekvapive presne.. holt unitas je unitas, at je v stowach, ci jinych :))

taky jsem toho hodně pročetl, prohlížel a prohlížel...

nakonec koupil definitivní hodinky Archimede Pilot H - za rok výměna za STOWA Fliger ohne logo,

pak hned další ty samý STOWY, ale s výrobním číslem 888 :) (přesnost +4s v létě, v zimě +2s)

Laco jsem v ruce neměl, ale z fotek se mi nelíbí.

Steinharty jak s Unitasem, tak s Etou jsem osahal na srazu - dobrý poměr cena/výkon, ale ne pro mne!

něco kup a buď Ti to bude stačit nebo půjdeš do vyššího levelu (STOWY se mi líbí nejvíc a neříkám to

proto abych si zdůvodnil jejich zůstání na mém zápěstí)

Informací o pilotkách (a dá se říct, že prakticky o jakýchkoliv hodinkách :-)) je tu opravdu spousta. Taky díky nim jsem nakonec zvolil Laco Flieger s Unitasem (i když jsem původně uvažoval pouze o automatech). A jsou fakt skvělý.

jj ETA, vypada to, ze prepracovali korunku. Ja mam v podobe diamantu. Kdezto tvoje je klasicka polo-cibulka.

hodil jsem kratoucky video na Utube

Ja mám tieto pilotky,som spokojný, nesklamali ma.Mal som aj Laco a dodnes banujem ich predaj chytili ma za srdce neviem čím,ale jednoducho mi sadli puzdro,ciferník,ručky celkové spracovanie.

Vkladám aj pár foto archimede p.H

post-3758-023013900 1311845728.jpg

post-3758-032639600 1311845736.jpg

post-3758-080231400 1311845746.jpg

post-3758-011273800 1311845754.jpg