Přejít na obsah

Stowa,Laco by Lacher,Archimede...


Tadeas

Doporučené příspěvky

Veľmi by ma potešilo,ak by tu bolo vlákno čisto o nemeckých pilotkách.A budem rád, ak sa podelíte všetci majitelia nemeckých pilotiek, kto aké má a môžete sa pochváliť, čo zaujímavé (radosti a starosti ) ste s nimi zažili :)

 

Tak ak je to možné ,budem rád ak sa zapojíte a spoločne budeme zdielať radosť z hodiniek.

 

Ja osobne silno zvažujem kúpu, ale paleta je dosť široká. Ak urobím rozhodnutie, veľmi rád sa podelím o svoje dojmy a foto :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před nákupem jsem docela pečlivě projížděl všechny možný vlákna, kterých je habaděj, jak na tomto fóru, tak na WUS a jeho značkových podfórech (Laco, Stowa). Archimede má svoje forum tady. Takže asi nejlepší je udělat si nejdřív představu z již sdělených informací a tu porovnat se svýma prioritama.

Moje volba padla na Stowa Flieger bez loga a bez data, zatím spokojenost, cca +3 sec/den, rezerva nátahu 42 hod. Čekací doba cca 3 měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady na foru je vlaken o pilotkach opravdu velke mnozstvi - jak o laco, stowa, iwc, sinn, archimede a steinhart - vlakna porovnavaji jak historii, tak zpracovaní, konstrukci, rozmery.. tyhle vlakna jsem vsechny procet a nakonec vybral steinhart 44mm se zdobenym unitasem, ktery maji podle mne vyborny pomer cena/vykon, nemusis na ne dlouho cekat, maji rozumny 44mm pouzdro a jdou az prekvapive presne.. holt unitas je unitas, at je v stowach, ci jinych :))

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem toho hodně pročetl, prohlížel a prohlížel...

nakonec koupil definitivní hodinky Archimede Pilot H - za rok výměna za STOWA Fliger ohne logo,

pak hned další ty samý STOWY, ale s výrobním číslem 888 :) (přesnost +4s v létě, v zimě +2s)

Laco jsem v ruce neměl, ale z fotek se mi nelíbí.

Steinharty jak s Unitasem, tak s Etou jsem osahal na srazu - dobrý poměr cena/výkon, ale ne pro mne!

 

něco kup a buď Ti to bude stačit nebo půjdeš do vyššího levelu (STOWY se mi líbí nejvíc a neříkám to

proto abych si zdůvodnil jejich zůstání na mém zápěstí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...