Přejít na obsah

Seiko SNKF07K1


Doporučené příspěvky

Dlouho jsem zvažoval, jaký hodinky s roztečí nožiček 24mm koupit. A jelikož firma seiko mi nějak přirostla k srdci tak volba padla opět na Seiko. Mám rád jednoduchý přehledný ciferníky a chtěl jsem zase automat , tímpádem volba byla jasná, serie BFS splnila všechny moje požadavky. Kokrétně model SNKF07. Prvně jsem měl obavy, že na moje úzký zápěstí budou malý, ale po vyzkoušení u Spinacha (tímto mu děkuji za možnost vyzkoušet a příjemný pokec) jsem si je objednal. A dnes dorazily a konečně jsem nazul svůj vintage řemen na test :-)

post-13975-077620500 1311343299.jpg

post-13975-000840800 1311343305.jpg

post-13975-059921400 1311343308.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 zrno:

 

Ještě jednou děkuji za inspiraci. Dnes dorazily a ... jsem moc spokojen. Vcelku masivní ale přesto nízký, jednoduchý, originální.

 

Paráda za dobrou cenu!

 

Ještě uvažuji, jestli je nechám na tahu nebo přezuji na kůži. Koukal jsem na různé fotky na WUS a hnědá kůže jim překvapivě opravdu sluší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Hezké...moc hezké. Taky jsem si je minulý měsíc koupil v Brně. Jsem z nich absolutně nadšený. Nosím je denně na tahu spíš jako takové casual oblekovky a letní omlácení bych jim dopřát nechtěl. Teď se poohlížím pro řemenu.A Seiko je úžasná firma.Od "pětek" po Ananty. První automaty co jsem držel v ruce někdy v roce 1979.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tomáš Drahoňovský

No tak tohle je super originalni kombinace! Tahle Seika ma kolega na tahu a uz na nem vypadala skvele, ale tohle je opravdu uplne jina kategorie. Kombinace cerneho cifru a svetle hnedeho remene je proste moje... Thumbs up!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...